Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: ECDL i ECDL-A

  1. #1
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Lightbulb ECDL i ECDL-A

    Witam
    Ostatnio, czysto z powodów formalnych zacząłem wyrabiać sobie certyfikat ECDL. Nie jest to może zbyt ambitne ale jak czytałem dzięki niemu można zyskać parę "punktów" podczas składania wniosku do dobrego liceum. Szukam e-booków do tego certyfikatu oraz do jego wersji rozszerzonej, gdyż chwilowo nie mam oszczędności na książki wydawnictwa MIKOM. Jeśli by ktos miał proszę pisać tutaj lub na PW. Z góry dzięki. Sory jeśli taki temat już był ale nic nie znalazłem lub jeśli założyłem go nie w tym dziale.

  2. #2

    Domyślnie

    Tez mam takowy zamiar żeby sobie załatwić ten papierek, podobno jak posiadasz podstawowa wiedze to żadna książka Ci nie jest potrzebna .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Post Ja już zacząłem

    ja już zdałem 3 moduły:
    1moduł
    2moduł
    7moduł.
    Wesdług mnie 2 jest najprostszy. Trochę pokręcone jest natomiast w 7.

  4. #4

    Domyślnie

    Żeby dostać ten certyfikat trzeba zdać wszystkie 7 ?
    W sumie cena nie jest zbyt zachęcająca no ale papierek może się przyda.
    A co do przyjmowania do liceów nie znam się na tym zbytnio ale osobiście wątpię żeby taki certyfikat cos dawał chyba ze by były dwie osoby o takiej samej punktacji to może wtedy by brali ta z tym papierkiem.

    2 czyli to jest używanie komputera niech zgadnę trzeba było włączyć i wyłączyć.
    Ostatnio edytowane przez kosiarz : 06-21-2007 - 18:19
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hehe ja uważam ze każdy certyfikat jest ważny od czegoś trzeba zacząć..!
    jesteś na dobrej drodze - nie skręcaj!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    No jasne masz racje jak się szuka pracy to pracodawca zawsze przychylniej będzie patrzył jak masz takie papierki tylko dlaczego one są takie drogie , w porównaniu do zarobków w naszym kraju .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  7. #7
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Talking Drogi certyfikat

    Cytat Napisał kosiarz Zobacz post
    No jasne masz racje jak się szuka pracy to pracodawca zawsze przychylniej będzie patrzył jak masz takie papierki
    No najtańsze to one nie są ale, w porównaniu np. z certyfikatami Cisco, które kosztują ok. 1500 do 3000$ to te sa umiarkowane A co do ECDL'u to zamierzam go zrobić we wrzesniu do końca aby potem miec spokój.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie no jasne , nie jest aż tak drogi jego cena wynosi chyba cos około 300 zł , no ale jego wartość tez nie należy do największych .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie wiem jaka jest wartosc ECDL'a ale bylem lekko zaskoczony, jak facet ktory przyszedl instalowac koncowke linii swiatlowodowej u mnie w biurze jak zaczelismy rozmawiac to mowil ze ma CCNA - jak wiekszosc ludzi w jego dziale...

    Hmmm... czy na prawde czlowiek instalujacy okablowanie (tu swiatlowody) musi miec CCNA? Cos chyba nie tak... bo w tym momencie jaki certyfikat powinien miec ten kto szuka np. konkretnej (w sensie biurowo-siedzacej) pracy, np jako admin?

    Jesli masz mozliwosc zrobienia ceryfikatu i wiesz ze go jakos wykorzystasz to jest sens... inaczej jako sztuka dla sztuki 'aby bylo' to to sie mija z celem... Szkoda czasu i pieniedzy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie no fakt

    Cytat Napisał kosiarz Zobacz post
    jego cena wynosi chyba cos około 300 zł , no ale jego wartość tez nie należy do największych .
    No nie nalezy ale np juz w liceum przychylniej patrzą na Ciebie gdy chcesz się zapisać na profil informatyczny

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj