Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 27

Temat: devil team owned ?

  1. #11

    Domyślnie

    No ciekawe, chyba się nawet przejde to profesjonalna i zobacze jaki jest kurs i fota tez jest niczego sobie oeniam na 5.
    Ostatnio edytowane przez kosiarz : 06-27-2007 - 13:42
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  2. #12

    Domyślnie

    Możliwe że już nidługo pokażemy sekerety devilteam jako mirror ich forum z all działami opened
    Ostatnio edytowane przez d3m0n : 06-27-2007 - 14:13

  3. #13

    Domyślnie znowu owned

    to już Ci raz...
    tym razem przejebali obrażając nas

    http://devilteam.eu/

    http://tophack.pl/screen305.html

  4. #14
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    He he, dobre

    Pytanie jedno mam: wnioskuję, że d3m0n (czyli Ty) i d3mon, którego zacytowano na stronie, to dwie rózne osoby?
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

    Steve Jobs

  5. #15

    Domyślnie

    tak ja jestem polski d3m0n a tamta cipa to jakis niemiec który chce byc taki jak ja i to jeszcze zajebał se z dużej litery D3m0n.... i to w sumie też element wojny w imie której walczymy...

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    root@localhost
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam!

    Widzę, że nareszcie ktoś się zajął Debil Team'em. Keep up good work, że tak z angielska sobie napiszę. "The Best Polish Team" <<< tja... Najśmieszniejsze to, że Kacper nie komentuje niczego na swoim blogu? Wstydzi się? Niech zajmie się zbieraniem znaczków, a nie internetem. I niech lepiej usunie reklamę zabezpieczania stron internetowych... Swoją drogą - ludzie, którzy są prawdziwymi hackerami nie muszą mieć do tego forum, ale to tylko mały szczegół. Pozdrawiam serdecznie. Niech Moc będzie z Wami.

    //Ne0 (TeamElite)
    Ostatnio edytowane przez Ne0 : 07-03-2007 - 19:36

  7. #17

    Domyślnie

    A to ponoć przypadkiem nie była strona jakiejś estońskiej albo fińskiej telewizji.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  8. #18
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    root@localhost
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosiarz Zobacz post
    A to ponoć przypadkiem nie była strona jakiejś estońskiej albo fińskiej telewizji.
    Były różne wersje - generalnie PAP się nie popisał pisząc bzdury, na naszym forum jest kilka linków do wszelkich "newsów" o tych atakach. :P Ale nie róbmy offtopic'a.
    Ad Astra Per Aspera

  9. #19
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ne0 Zobacz post
    //Ne0 (TeamElite - ponoć zaatakowaliśmy rządowe servery w Estonii i Finlandii, lol).
    Hehe... ten Internet to fajna sprawa, co? Ilu to ciekawych rzeczy mozna sie o sobie dowiedziec lol
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #20
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    a ja sobie myśle że was denerwuje to że ci kolesie sie niesszcypią
    oni niezamazują linków
    nie gadają półsówkami
    tylkopokazuja jak to wszytko wyglada naprawde
    a co do prawdziwości i sztuuczniości
    pewnie prawdziwi hakerzy niepotzrebują żadnego forum
    zrszta hakerzy zbudowali kompy ,internet,
    a reszta to banda dzieciuchów
    zwłascza tacy co to dzielą świat na prawdziwych i sztucznych
    ja bym im powiedział więcei dystansu Hakierzy
    bo bo taka z was elita jak z mojej dupy fujarka
    sory
    ale tak jest co wytakiego zrobiliście dla internetu żeby się określac mianem jakiei kolwiek elity

Podobne wątki

  1. Czy Gumisie Team jeszcze istnieje?
    By kamilo90 in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 08-26-2008, 17:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj