Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Fasada domu

  1. #1

    Domyślnie Fasada domu

    Rodzice będą budować niedługo dom - a jako że kiedyś go odziedziczę, to moje zdanie też będzie uwzględniane
    Mamy problem z tym, jak wykończyć fasadę. Ja optuję za eleganckimi płytkami klinkierowymi, jak na https://www.feldhaus.pl/ widać, a starzy chcą zwyczajne malowanie w jakieś fikuśne kolory. Jak ich przekonać do moich racji?
    Ostatnio edytowane przez Jypina : 03-11-2019 - 13:16

  2. #2

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem. Cala fasade chcesz obkleic plytkami klinkierowymi? Przeciez to bedzie kosztowal majatek O wiele taniej wyjdzie malowanie i wcale sie im nie dziwie. Tez bym poszedl tym tropem.

  3. #3

    Domyślnie

    A może by tak wariant pośredni?
    Moim zdaniem właśnie czymś takim byłaby sztukateria, np. od Sztukateria Gipsowa - Elewacyjna / Na Ścianie, Ścienna, Wewnętrzna - Wrocław | Abakus. Fasada nie będzie monotonna,a takie wypukłości nadają fajnego wyglądu. Kto był w Kazimierzu Dolnym i widział tamtejsze kamienice, ten zapewne wie o co mi chodzi
    Ostatnio edytowane przez Fador : 03-11-2019 - 15:04

  4. #4

    Domyślnie

    Argument jest bardzo prosty .. trzeba polaczyc obydwa rozwiazania. Ja nie bawilbym sie w nic innego jak malowanie scian, a przy dole gdzie jest ona najbardziej podatna na zabrudzenia dalbym jakies plytki i po sprawie. Najwiekszym ich plusem jest mozliwosc utrzymania w czystosci bez wiekszych problemow .. wystarczy objechac myjka pod cisnieniem i po sprawie Wazne bedzie dobre przygotowanie podloza przed takim montazem, musi zostac oczyszczone dokladnie z zabrudzen oraz zagruntowane odpowiednim srodkiem. Na rynku wybor jest ogromny .. wystarczy spojrzec na oferte np. Paradyz - https://www.paradyz.com/produkty/marmurowe-plytki Szczerze powiedziawszy to takie plytki marmurowe nadalyby bardzo ciekawego wygladu. Sztuka oczywiscie jest wybrac odpowiednia fuge dla nich .. im mniejsza tym bedzie lepszy efekt jednolitej powierzchni. Z daleka beda sie prezentowac idealnie, mozesz mi wierzyc na slowo.
    Ostatnio edytowane przez witt : 03-25-2019 - 14:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj