Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 31 do 35 z 35

Temat: Podejście do szerokopojętego "hackingu"

  1. #31

    Domyślnie

    Podejrzewam że bardziej sie wkurzamy na ignorancje mediow (dla niewtajemniczonych ignorancja to nie to samo co ignorowanie:P) . W USA jest cos takiego (troche off-topic ale coz...) ze jeśli gazeta napisze cos...hm...np niezgodnego z prawda a trafiająca w honor jakiejs ważniejszej osobistosci to prawdopodobnie ta gazeta juz sie nie podniesie... Chodzi mi o to że jeśli chce sie kogokolwiek krytykować to powinno sie "wejść" w ten świat zeby go zrozumieć i dopiero wyciągać wnioski. Moja nauczycielka powiedziala kiedyś że żeby przeprowadzić z kims wywiad (np!) to trzeba tą osobę poznać i rozpracować bo inaczej przy wiekszej inteligencji naszego celu zostaniemy poniżeni. To ze nasze kochane media tak jada po wszystkich to tylko dowod ich ignorancji
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #32

    Domyślnie

    Ależ media prezentują tylko fałszywy wizerunek przedstawiany również przez dział "Hackng"

  3. #33

    Domyślnie

    Aleśmy sie rozgadali... Uważam że to nadal jest ich ignorancja... Niech sobie chociaz na wikipedii przeczytaja zanim napisza artykuł:P A tymczasem obiad na mnie czeka (znaczy trzeba zrobić:P)
    Zbliża się Trollmagedon...

  4. #34

    Domyślnie

    ja słyszałem że hacking to tez jest jakas forma seksu czy cos takiego.

  5. #35
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jedni lubia kwiatki w maju inni jak im nogi smierdza Mowiac prosciej - dla kazdego cos sie znajdzie :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Autor: 04-30-2007, 13:52
  2. Odpowiedzi: 3
    Autor: 12-27-2006, 15:07
  3. ściaganie plików "tylko" dla użytkowników
    By kebab11 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 12-13-2006, 10:09
  4. Odpowiedzi: 4
    Autor: 10-10-2006, 16:44
  5. Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-24-2006, 04:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj