Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jaką lustrzankę wybrać?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie Jaką lustrzankę wybrać?

    OK Panowie i Panie - temacik do pomyślenia przy kawie
    Z bezpieczeństwem to wiele wspólnego nie ma... ale...

    Koleżanka chce kupić lustrzankę - i pyta mnie jaką
    Powiedziałem że się na tym nie znam - ale obiecałem też że popytam - dlatego piszę tu.. może ktoś się interesuje

    Kryteria oceniania:
    jakościowo, markowo, cenowo - to cenowo to bym podkreślił gdyby nie to że żyjemy w Polsce więc niejako już jest to podkreślone automatycznie w naszych umysłach chyba

    Pozdrówka i podwójne dzięki za każdą odp!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Mowa o lustrzance cyfrowej czy analogowej?
    Nie wiem czy analogi sie oplaca (takie na klisze)... skoro cyfrowki robia takie fajne zdjecia juz...

    Mam starocia Sony DSC-F707 (5mpx) od jakichs 3 lat i dziala nadal wspaniale... ostatni nabytek (kupiony dla siostry ale testowalem dosc solidnie) to Canon EOS-350D (8mpx) - teraz juz wypierany przez lepszy/nowszy EOS-400D (10mpx). Niestety ten sprzet tani nie jest ale spisuje sie dokonale... 400D to to co teraz kupie dla siebie :-)

    Tego 350D kupilem na allegro z masa dodatkow (poza body i standardowym obiektywem: teleobiektyw, 2 karty 1GB, 3 baterie, torba, pilot, filtry, itd) za nieco ponad 3000zl (w momencie zakupu cena sklepowa takiego zestawu byla prawie 5000zl) i jestem zadowolony.

    Niezaleznie od decyzji polecam poszukac po sklepach internetowych... w Polsce mozna kupic EOS-400D o jakies 500zl taniej niz w UK :-) poza tym bedzie pewnie mial wtedy polskie menu...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj