Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: czy da sie odczytac pamiec w jakikolwiek sposob z niedzialajacego telefonu?

Domyślnie czy da sie odczytac pamiec w jakikolwiek sposob z niedzialajacego telefonu?

Witam
    Telefon o ktory mi akurat chodzi to stary Samsung d900.
    Lezal w szufladzie kilka dobrych lat i w ogole juz nawet nie chce sie podniesc.
    Przypomnialem sobie jednak, ze mialem kilka dosc waznych rzeczy zapisanych w pamieci. Bylo tez cos na karcie MicroSD, ale tej w ogole juz nigdzie nic nie widzi ;D
    Moje pytanie jest nastepujace:
    czy da sie w jakikolwiek, nawet skomoplikowany sposob odczytac dane z pamieci nie dzialajacego juz telefonu?
    live fast, die young...

Domyślnie

Zobacz co oferuje Kroll Ontrack albo inne firmy zajmujace sie odzyskiem danych albo computer forensics.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

siema TQM, kope lat tak w ogole ;D
    no wlasnie tego sie boje, bo jak sie zglosze do tego typu firm to pomimo iz dane sa dla mnie wazne to raczej nie sa warte pieniedzy ktore sobie krzycza za takie uslugi ;D
    live fast, die young...

Domyślnie

... a kasa moze byc pokazna, bo ja juz dawno temu zaplacilem ehmmm rownowartosc przyzwoitego samochodu za odzyskanie danych z dysku SCSI 18GB (mialem 2 dyski z macierzy RAID1). Nie jest tanio ale wiem ze ludki cuda potrafia zrobic i odzyskac dane ktorych nie powinno dac sie odzyskac.

Czy warto? Tylko Ty mozesz sobie odpowiedziec na to pytanie.

Domyślnie

dokladnie. takze chociaz chcialbym to miec, to podaruje sobie bo nie jest to tak wazne.
    a co Ty miales na dysku za rzadowe tajemnice i exploity na sterowanie lazikami w misjach kosmicznych? ;D
    live fast, die young...

Domyślnie

Nie, liste adresow mailowych klientow ktorzy wypisali sie z naszych mailingow. Zgodnie z prawem jesli dane bysmy stracili i zaczeli spamowac tych ludzi do moglibysmy dostac do chyba 250k (funtow) kary a tak zaplacilismy 7.5k za odzyskanie i wszyscy usmiechnieci

Nauczka, nie kupowac serwerow Dell'a - 2 identyczne maszyny stanely w plomieniach w odstepie 3 tygodni. Tak sie skladalo ze w tym modelu kontroler RAID byl nad ukladem graficznym ktory sie skopcil i od temperatury diabli wzieli RAID.

Oczywiscie backupow nie bylo bo to byl maly serwer WWW i zgodnie z uzgodnieniami nie mialo tam byc zadnych istotnych danych... ale developer mial to gdzies i umiescil tam krytyczna baze ktorej backup nie uwzglednial. Szczerze mowiac, powinni mu te pieniadze odliczyc od pensji

Domyślnie

Pierwsze pytanie:
    Dlaczego telefon nie chce się włączyć?
    Ja bym obstawiał baterię.
    Pytanie drugie:
    Byłeś w serwisie?
    Mają tam sprzęt i doświadczenie. Niech chociaż rzucą okiem.

Domyślnie

W kwestii samego włączenia się telefonu to oczywiście racja- bateria jest rozładowana i nie pozostaje Ci nic innego jak porządnie naładować,miałem podobny problem z długo nieużywanym telefonem. Druga sprawa to wspomniany serwis,na Twoim miejscu udałbym się właśnie tam,tylko do dobrego,a nie byle jakiej firmy.

Zasady Postowania