Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Pomoc 16 tysiącom Polaków

Domyślnie Pomoc 16 tysiącom Polaków

Witam,

Nie wiem czy mój temat jest zgodny z regulaminem jako, że jestem nowym użytkownikiem. Pracuję dla firmy, która trudni się windykacją, od ponad 3 lat codziennie spotykam się z wyłudzeniami, zastraszeniami, nękaniem i innymi metodami posługującymi się przez pracodawcę. Jako, że zajmuje się tego typu sprawami na co dzień wiem, że są to w 95% długi wyssane z palca, przedawnione, naliczone dzięki niedozwolonym klauzulą umownym. Już bardzo wiele narobiłem krzywdy wszystkim tym ludziom jak i nasłuchałem się ich płaczu, narzekań i wyzwisk kierowanych w moim kierunku. Postanowiłem odejść od obecnego pracodawcy, ale choć trochę chcę również pomóc tym wszystkim ludziom i ukarać firmę dla której nieprzyjemność miałem pracować(a przy okazji choć trochę odkupić swoje winy i zasypiać z czystym sumieniem).

Tak więc, odszukałem w prasie i w internecie, że na polskim rynku istnieją firmy (kancelarie) trudniące się pomocą takim ludziom, w wygrywaniu spraw założonych przeciwko tzw. dłużnikom. Niestety 90% Polaków nie wie, że istnieją takie firmy a tym bardziej, że można się bronić przed nieuczciwymi firmami windykacyjnymi jak ich klientami. Gdybym tylko mógł przekazać firmie anty-windykacyjnej bazę tych ludzi (gdzie poczyniłem już wstępne kroki do tego) takowa firma mogła by wysłać informację, że mogą się bronić przed oszustami a tym samym nie płacić wielu tysięcy złotych.

Niestety żaden ze mnie hacker a na serwerze zapisywane są ciągle logi z każdego ruchu pracownika, gdyby nie to, sam już dawno pobrał bym bazę danych, lecz łatwo by mnie namierzyli a ja w najlepszym wypadku dostał bym wyrok w zawieszeniu i wysoką karę pieniężną.

Właśnie tutaj tkwi cały problem i stąd moja prośba do jakiegoś Hackera, któremu nie jest obojętny ludzki los i jest w stanie obejść zabezpieczenia (które moim zdaniem są dość kiepskie jako, że nie mają wykupionej nawet licencji w Kaspersky)i wydobył bazę danych. Dysponuje loginami i hasłami do wewnętrznego systemu firmy jak i do komputerów użytkowników. Czy znalazł by się ktoś kto włamał by się na serwer tej firmy i pobrał te dane niezauważony?

Osoby zainteresowane pomocą proszę pisać na mojego maila a ja udzielę więcej szczegółów: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 01-08-2013 - 18:38

Domyślnie

Cytat Napisał twoface Zobacz post
    (...) i ukarać firmę
    ... i skończyłem czytać.

Nie masz prawa wymierzać sprawiedliwości.

Zasady Postowania