Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Konto e-mail na wp-odzyskanie hasla

  1. #1

    Domyślnie Konto e-mail na wp-odzyskanie hasla

    Witam wszystkich, mam wielki problem z kontem na wp, nie moge sie zalogowac, a proby przypomnienia sa zbedne, gdyz konto zakladalem pare lat temu. Hasla nie zmienialem wiec nie wiem co sie stalo, kontaktowalem sie z administracja WP ale to doslownie strata czasu, olewja i wysylaja swoje procedurki odzyskiwania hasla.
    Moje przypuszczenia sa takie ze ktos poprostu sie wlamal na moje konto (pozmienial hasla), ma to prawdopodobnie zwiazek z kradzieza mojego konta rapidshare bo ono rowniez zniknelo, ale mniejsza z rapid, konto emial jest dla mnie bardzo wazne, mam tam duzo potwierdzen zaplat rachonkow i innych dokumentow ktore sa dla mnie bardzo wazne.

    I tu moje pytanie, czy jest jakis sposob na odzyskanie tego konta/hasla(a mysle ze napewno jest bo ktos juz sie wlamal na moje), nie chce sie wlamywac na czyjes jak niektorzy, interesuje mnie moje ktore jest moim glownym kontem.

    Prosze tez o wyrozumialosc, zdaje sobie sprawe ze moze byc i tak ze wiele nie zdzialam, ale poprostu musze probowac bo nie moge pozwolic sobie na strate tego konta.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jest sposob na odzyskanie - postapic wg procedur WP i tego co Ci przyslali.
    Jesli ktos wlamal sie na Twoje konto, to zastanow sie:
    1. jakie miales haslo i dlaczego bylo 'slownikowe' albo dosc krotkie?
    2. gdzie jeszcze uzywales tego samego hasla?
    3. kto mogl je ewentualnie znac...

    jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nie pamietasz odpowiedzi na pytania pomocnicze ktore sam ustalales a WP dziala moze nieco opieszale (nie wiem, nie mam u nich konta) bo zapewne ma wiele takich prosb gdzie ludzie zawracaja glowe a jak przyjdzie do potwierdzenia ze na prawde sa osoba za ktora sie podaja to nagle maja warzeniejsze sprawy na glowie... albo po prostu nie sa tym za kogo sie podaja wiec odpuszczaja.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz.

    Odpowiem moze na Twoje pytania i sugestie, wiec postepujac wedlug procedur to nie bedzie dzialac, poniewaz:
    1. podpowiedzi nie pamietam, konto zakladalem ok 5-7 lat temu, a zreszta jak sie ktos wlamal to zmienil tez pytanie bo teraz jest dosyc idiotyczne ktorego ja bym raczej nie użył.
    2. Odzyskanie przy pomocy tel, nie mozliwe ze wzgledu ze nawet jesli podalem numer jest on nieaktualny
    3. alternatywny email- nie podawalem.

    haslo faktycznie nie bylo zbyt dlugie i uzywalem go tez na innym forum-moj blad!

    Dzis kontaktowalem sie z wp i droga mailowa i telefonicznie, w mailu otrzymalem info zeby zglosic to na policje i tak tez zrobie, z rozmowy telefonicznej wsumie nic innego nie wyniklo.

    Sprawe pogarsza fakt ze jestem za granica i nie mieszkam w kraju teraz i mozliwosc zlozenia doniesienia o przestepstwie jest mozliwe jedynie bedac osobiscie, ale poradzilem sobie i z tym, gdyz dzis ide do brytyjskiej policji.

    Innej mozliwosci nie mam, bo raczej z tego forum i tak mi nikt nie uwierzy i tez nie pomoze.

    Napisales ze niektorzy jak przyjdzie co do czego to odpuszczaja, odpuszczaja bo poprostu nie sa tymi osobami za ktore sie podaja lub poprostu maja dosc dzwonienia pisania.Ja w kazdym razie musialbym byc idiota zeby isc na policje i podawac swoje dane do uzyskania czyjegos konta, wiec nie poddam sie bo mam za duzo informacji do stracenia.

    Przeczytalem wiele watkow jak ludzie chca dostac sie do czyjegos konta typu 'jak sie wlamac do kolegi maila, lub kolezanki, dziewczyny itd.;, nie rozumiem po jaka cholere niech pilnuja swioch!

    Jesli ktos ma jakies pomysly i moze wie jak wyglada procedura odzyskiwania konta piszcie. (bo rozmawiajac z kims z wp to przypuszczam, ze ta osoba wypowiadajaca slowa " taka jest procedura" zupelnie nie wie co to slowo wlasciwie znaczy!

    Pozdrawiam.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    a kiedy ostatnio logowales sie na konto?
    War, war never changes.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zgloszenie w UK nie wiem ile da bo zanim papiery przesla itd... miesiace moze to trwac - tak czy inaczej jedyne co moge powiedziec to "powodzenia".
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Ostatnio logowalem sie 19 wrzesnia, wiec konto sie nie usunelo samo.

    Wiem, ze to moze dlugo potrwac, ale co mam zrobic? Napisalem dzis kolejnego maila do WP, zobaczymy co powiedza. Jest to o tyle beznadziejny serwis, ze nawet nie maja nr tel na ktory mozna zadzwonic z zagranicy. Totalna porazka, nie polecam WP nikomu!
    Bede probowal dowiesc ze to ja jestem wlascicielem konta, mam dowody na to, moga sprawdzic, tylko w dzisiejszych czasach jest to trudne i trzeba stracic sporo nerwow zeby cokolwiek zalatwic.
    Jeszcze w dodadku mi net szwankuje, zalamka totalna.

  7. Domyślnie

    Ale o co chodzi?
    przeczytaj punkt VI Zakres odpowiedzialności WP http://poczta.wp.pl/regulamin_f.html zanim zaczniesz jakiekolwiek opinie wygłaszać.
    To tylko i wyłącznie twoja wina i ignorancja sprawiły, że utraciłeś konto. Trzeba było zaopatrzyć się w komercyjne rozwiązanie. Za dużo się spodziewasz po darmowych kontach pocztowych. Gdy masz komercyjne konto pocztowe, chłopaki z administracji przez telefon wszystko ci załatwią.

    Puszczanie wątku na portalu hackerskim ma przynieść rozwiązanie twoich problemów? Czego się spodziewasz po nas? Że damy ci na tacy 1. 2. 3. jak włamać się na największy polski portal? Na publicznym forum o takie rzeczy pytasz? Nikt z nas w bajki o utraconych kontach nie wierzy. Przestudiuj archiwum forum. Nie różnisz się niczym od pozostałych proszących o tego typu pomoc.


    A co możesz teraz zrobić?
    • Uczyć się na błędach,
    • robić kopie zapasowe,
    • zaopatrzyć się w komercyjne rozwiązania,
    • dowiedzieć się, jakie jest przeznaczenie e-maila (bo nie służy on do przetrzymywania plików)


    A co zrobić, żeby odzyskać konto?
    Sprawa banalna: prosisz o listę adresów ip, z których się łączono na twoje konto mailowe, podając jednocześnie wszystkie swoje ip'ki. Dzięki temu admin będzie wiedział, co się działo. Dodatkowo możesz mniej więcej zacytować treść ostatnich e-maili lub tytuły, co potwierdzi, że jesteś właścicielem konta.
    Tutaj tylko tracisz swój i nasz czas.

  8. #8

    Domyślnie

    Bede probowal dowiesc ze to ja jestem wlascicielem konta, mam dowody na to, moga sprawdzic, tylko w dzisiejszych czasach jest to trudne i trzeba stracic sporo nerwow zeby cokolwiek zalatwic.

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Croatia
    Postów
    17

    Domyślnie Konto e mail na wp odzyskanie hasla

    ja mysle jak zrobic by zglosic kradzie konta ktore nie zostalo wgl skradzione odzyskac niby je wpisac od nowa wszystkie dane i zeby mi polaczyli to konto z drugim kontem ale czy to przejdzie ajm dont kno

Podobne wątki

  1. Odzyskanie hasla admina ze strony
    By Viceroy in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-27-2009, 12:06
  2. brute force - server FTP? odzyskanie hasla
    By mateusz89 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 02-17-2008, 19:11
  3. Odpowiedzi: 10
    Autor: 01-09-2008, 20:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj