Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: VMware Workstation

  1. #1

    Domyślnie VMware Workstation

    Siema mam problem. VMware Workstation nie wyszukuje mi karty USB dokładnie chodzi TL-WN321G, mam windows 7 x64, a wcześniej miałem XP i mi wyszukiwało, co jest?

    Wpisywałem polecenie airmon-ng i nie wyszukuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety ale chyba w virtualnych systemach nie da sie przechwycic karty wifi. Jest emulowana jako zwykla karta ethernetowa. Sam mam ten problem w virtualbox i chyba bede musial co nad tym pomyslec bo mi jest linux potrzebny z widoczna karta wlan.. Chyba nic innego sie nie da zrobic jak zainstalowac normalnie system...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkad Zobacz post
    Niestety ale chyba w virtualnych systemach nie da sie przechwycic karty wifi. Jest emulowana jako zwykla karta ethernetowa. Sam mam ten problem w virtualbox i chyba bede musial co nad tym pomyslec bo mi jest linux potrzebny z widoczna karta wlan.. Chyba nic innego sie nie da zrobic jak zainstalowac normalnie system...
    Jeśli karta jest na USB to nie powinno być problemu... Temat wałkowany wiele razy...

    Pozdrawiam

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wlacz VM (goscia) i w workstation na dole w prawym dolnym rogu bedzie pokazywalo rozne urzadzenia... w tym USB - znajdz karte wifi i wybierz opcje 'disconnect from host' i to spowoduje podlaczenie karty do goscia
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj