Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Od czego zacząć?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Na Zadupiu
    Postów
    2

    Cool Od czego zacząć?

    Witam. Mogli byście podać jakieś stronki (ale polskie) od których mogę zacząć naukę? Od czego zacząć? Znam HTML, JS, PHP, CSS. Czy korzystał ktoś z forum "Szkoły hakerów"?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Proponuje zaczac od nie bycia leniwym i przegladniecia kilkudziesieciu identycznych tematow jak Twoj ktore znajdziesz na tym forum... poza tym w tym dziale wlasnie sa przyklejone 2 tematy ktore powinienes przeczytac i tego tez nie zrobiles tylko od razu zadales pytanie.

    Podstawy netykiety drogi kolego. Takie zachowanie jest juz nudne... odpowiadac 100 razy na to samo pytanie bo kolejny leniwy sie trafil. Wybacz - tak to wyglada w rzeczywistosci.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał BlackHAT Zobacz post
    Znam HTML, JS, PHP, CSS.
    Zaufaj mi na słowo - nie znasz.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Na Zadupiu
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dziękuję drodzy koledzy z znakomitą pomoc. Pytam się o polskie strony z których można się czegoś nauczyć, a masa na tym forum jest o stronach po eng.
    I zaufaj mi drogi kolego że znam te języki przynajmniej w stopniu zaawansowanym, projektuje różnorodne aplikację internetowe od ponad 5 lat.

    Widzę że tak jak większość nowych na tym forum ja też się niedługo zniechęce bo takie bezsensowne odpowiedzi typu "weź se poszukaj, było tego dużo" albo bezsensowne komentarze o niczym dla nabijania postów nie są przyjemne do czytania.

    Po co jest to forum? Żeby spławiać ludzi, czy im pomóc?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dlatego nauke powinno zaczac sie od jezyka angielskiego...
    Nawet nie bede pytal po raz kolejny czy sprawdziles te dwa przyklejone watki w tym dziale - tam jest wiele dobrych linkow dla osob ktore chca zaczac...

    Co do znajomosci technologii - nie kwestionuje Twojej wiedzy bo Cie nie znam ale 5 lat to nie jest dlugo... Ja zawodowo zajmuje sie sieciami, serwerami i aplikacjami od 16 lat i nadal ucze sie nowych rzeczy... i Tobie serdecznie zycze tego samego.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj