Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Usunięcie Archiwum GG

Domyślnie Usunięcie Archiwum GG

Witam
    mam pytanie jak usunąć całkiem Archiwum GG żeby się nie dało go w żaden sposób odzyskać, jakiś program lub coś innego?
    Nie chodzi mi to o zwykłe usuwanie tylko o to aby nic nie dało się odzyskać jak to zrobić ?

Domyślnie

Let me google that for you

ale to tylko amatorskie podejscie, jakby rozebrac mechanizm dysku twardego i poddac analogowej analizie stopien nasycenia powierzchni dysku twardego mozna bylo by uzyskac interesujace dane ...

Domyślnie

Przy wspolczesnej gestosci zapisu jaka mamy w dyskach twardych pojedyncze nadpisanie calego pliku wystarcza... ale zostawia slad ze ktos chcial usunac dane Dane mozna zamazac nieodwracalnie ale nie da sie tego faktu ukryc...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Dane mozna zamazac nieodwracalnie ale nie da sie tego faktu ukryc...
    no tak, ktos wie ze cos nieodwracalnie zamazalem, i co dalej? Czy to powod do skazania na czape?
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

No więc znalazłem dobre narzędzie do usuwania ale tu mam kolejny problem szukam archives.dat a tu nie ma nic żadnego takiego pliku gdy wchodzę na GG i archiwum to są zapisy rozmów ale jak chcę znaleźć ten plik to nie ma więc nie bardzo rozumiem co mam zrobić :/

Domyślnie

Cytat Napisał Unnamend Zobacz post
    No więc znalazłem dobre narzędzie do usuwania ale tu mam kolejny problem szukam archives.dat a tu nie ma nic żadnego takiego plik
    piszesz o starej wersji komunikatora, jesli korzystasz z gg 8/10 to archiwum nosi nazwe archive.db i znajdziesz ten plik w tym katalogu (podkatalog o numerze gg):

Kod:
    %AppData%\Gadu-Gadu 10
    jesli uzywasz nowegg to katalognosi nazwe nowe gg.

lem
    lem jest offline

Domyślnie

dodatkowo w zaleznosci od systemu operacyjnego z ktorego korzystasz, pliki gg moga byc w c:\documents...\users\konkretny.user\gg\.

aha, looknij sobie shred for windows na google

Domyślnie

no wiec mam wind. xp, wersja GG 8 i nadal nie ma nigdzie pliku z archiwum ;/

Domyślnie

położenie dla visty i nowego gg: dysk\users\nazwa\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu\numer
    i tam masz plik z rozszerzeniem .db chyba history.db czy coś. (Nie pamiętam dokładnie, bo używam ostatnio kadu for windows.)
    Po prostu go nadpisz.
    edit: nazwa została podana powyżej: archive.db
    Ostatnio edytowane przez Piatkosia2010 : 06-03-2010 - 15:47 Powód: dodanie edit
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Ale ja mam Xp nie viste przeszukałem wszystko i ani śladu po archives jak to możliwe ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania