Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: 1000 uzytkownikow gg

  1. #1

    Domyślnie 1000 uzytkownikow gg

    witam, mam kontakt do 1000 uzytkownikow gg, ale jak wgram ta liste z 1000 kontaktow, to sie wiesza to badziewie, jaki byscie polecili komunikator w zamian, z opcja wyslania do tych wszytkich kontaktow na raz 1 wiadomosci

  2. #2

    Domyślnie

    programiści gg nie wiedzą jeszcze co to FIFO czy drzewa

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prick Zobacz post
    programiści gg nie wiedzą jeszcze co to FIFO czy drzewa
    w 17 postach pokazales juz swoje madrosci, powiem tylko ze nick do ciebie pasuje.

    @bystrek
    mozna napisac programik, ale zastanow sie, czy chcesz wysylac spam czy z nimi chatowac :P
    War, war never changes.

  4. #4

    Domyślnie

    to ma byc informacja, no ale mozna to podciagnac pod spam, a sam nie lubie tego, no ale jak nie mozna, to nie ciagne tematu, pojedynczo jakos powysylam :/

  5. #5

    Domyślnie

    Nie widze gdzie ktoś napisał, że nie można.
    Najprościej będzie napisać program wykorzystujący protokół gg i nim rozesłać. Jak dobrze poszukasz na google to też powinieneś coś takiego znaleźć (szukałbym pod hasłem spambot gg), ale pewnosci nie mam.

  6. #6

    Domyślnie

    Tlen 1000 udzwignie.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  7. #7

    Domyślnie

    w 17 postach pokazales juz swoje madrosci, powiem tylko ze nick do ciebie pasuje.
    Na razie wyskakujesz tu z betonami, wiec opowiedz gdzie błędnie się wypowiedziałem, oraz gdzie źle się zachowałem.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Panowie... takie wytyki to na priva prosze sobie zabrac albo nie bedzie ostrzezen i posypia sie bany. Koniec tematu - wyjasniajcie sobie na PW.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli ktokolwiek jeszcze wyskoczy z jakims osobistym przytykiem to poleca bany - dla wszystkich po rowno (i wiecie ze jak mowie tak zrobie). Nie bedzie tutaj publicznego prania brudow - jesli nie potraficie dyskutowac na temat watku a prywatnych spraw wyjasniac na PW to czas sie zamknac i przestac pisac.

    Prick - jestes tu raczej nowy wiec sugerowalbym zapoznac sie z tym jak dziala forum. Jak mowie ze macie sobie wyjasnic na PW to ma byc na PW a nie w watku. Mam nadzieje, ze tym razem sie dostosujesz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj