Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Siec VPN

Domyślnie Siec VPN

Witam,
    Ostatnio slyszlem o radiu KRTH 101. Jest to radio amerykanskie, dokladniej, polozone jest ono w Los Angeles w Californi. Mieszkam w UK i z jakis problemow zwiazanych z prawem nie moge sluchac amerykanskiego radia lub ogladacamerykanskiej telewizji telewizji przez internet w UK i vice versa, w ameryce nie mozna ogladac english TV lub sluchac english radia przez internet.
    Poszperalem w necie na temat roznych proxy i natknolem sie na stronke UK Proxy Server gdzie glownie dowiedzialem sie o sieci VPN i o tym ze VPN udostepnia mi dojscie do duzo wiecej programow TV i Radia niz Proxy. Wiec sciagnolem free trial of VPN client. I teraz tutaj nachodzi kilka pytan.

Czy ktos mogl by mi wyjasnic czy VPN jest bezpieczne i mniejwiecej jak dzial? Oraz Czy moze znacie jakies darmowe uslugi VPN tego typu? Slyszalem cos ze program Hamachi dziala na tej zasadzie ale jest straaasznie wolny. wiec byl bym bardzo wdzieczny za info o tych darmowych VPN lub o alternywnych ways of bypassing the "USA" limit that would allow me to watch us tv and listen to us radio in UK.

Dzieki Wielkie,
    Melonno

PS
    znalazlem rowniez cos takiego Log in :: Warez-BB.org poniewaz zajmie mi to prawdnopodobnie pare godzin zeby ustawic to odrazu sie pytam czy takie cos spelni ta sama funkcje o ktroej wspomnialem wyzej?
    Ostatnio edytowane przez Melonno : 04-05-2010 - 18:38

Domyślnie

Szybkie sprawdzenie w google i oto co mamy:
    VPN Privacy Service
    Personal VPN Service Anonymous Surfing Paid VPN Accounts Unblock Skype UAE Dubai
    Free UK & USA VPN , Premium VPN Service, Hide/Change IP VPN, Unblock Hulu, Unblock ITV, BBC | HideIpVPN
    WiTopia: Providers of personal VPN services for online privacy, data security, and unblocking Facebook, Twitter, and Skype where censored.

EDIT:
    MateO: czy mozemy wylaczyc to w******jace zachowanie forum ktore podmienia tekst linkow ktory ja ustawiam na opis ktory daje forum?

EDIT 2:
    Ku**a mac! Krew mnie zaraz zaleje przez ta pojebana konfiguracje
    Ostatnio edytowane przez MateO : 04-05-2010 - 20:34
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Siema TQM,
    Dzieki za odp. I dont want to seem rude, but Im looking for a free VPN service you see, I dont really see much point in paying +/- 50 quid/year just to listen to the radio. I was kind of hoping you (guys) could reccomend some free services. Also is that tutorial in warez-bb link worth doing?

Pozdro
    Melonno

P.S
    TQM pamietam ze kiedys mowiles ze mieszkasz w uk, i sie wlasnie zajmujesz netem tzn masz jakas fimre czy cos, tak? jesli tak to mogl bys reccomend some good value Broadban? At the moment I am using BT "Up to 20mb" offer which to be hones is total bs, as the highest speed I ever got was just about 2mbs :P hahaha. Fuck them in that case, I want to swich to something else, which company would you reccomend?

Domyślnie

True... BT sucks

I'm with the 'business broadband' service - I pay 8mbit and get 8mbit non-stop, no questions asked... static IP included, except the price is 'business' as well PM for details - the same ISP provides residential broadband at higher speeds and if you don't need static IP it will be much cheaper
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania