Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Temat: problem z C&A Mac Address Scanner

  1. #1

    Domyślnie problem z C&A Mac Address Scanner

    Witam, może się powtórzę ale jestem nowy na tym forum. Wpadł mi zajefajny programik w rece już jakis czas temu, ale teraz się postanowiłem bardziej do niego przyłożyć. No więc jak w temace jest to C&A wygrzebałem fajny filmik (toturial) o Sniffer-owaniu m.in. i jest tam pokazane ze w zakladce host po nacisnięciu niebieskiego "+" mozna przeskanowac pewien zakres IP kolo ktory to pokazal na filmiku mial zaledwie zakres od 192.168.0.1. do 192.168.0.20 czy jakos tak i sa 2 opcje ze zostawiasz zakres z automatu taki jak wyskakuje lub recznie ustawiasz . U niego z automatu wlasnie byl taki maly zakres i przeskanowanie zajelo 10 sek natomiast ja mam z automaty od 128.16.0.1 do 254.14.253.254 no to przeciez potrwa wiecznosc jak dam mu skanuj. A moj proble polega na tym ze jak chce ustawic recznie zakres IP to za mily Bog nie da sie ustawic np od 192.168.0.1 odrazu zmienia sie automatycznie na 128.5.16.1 i mwlasnie na tym polego caly szkopul. Z reguly jestem samoukiem ale juz nie umiem sobie z tym poradzic i trafilem na to forum wiec licze na pomoc jako nowicjiusz. Oczywiscie jeszcze bedzie pozniej kilka pytań ale najpier zacznijmy od tego zebym mogl dalej cwiczyc na tym toturialu. Pozdrawiam i dzieki wielkie z gory.
    Widzę,że na razie nikt nie umie mi pomóc.Proszę o odpowiedź na moje drugie pytanie czy programem Cain&Abel można się bawić tylko po sieci lokalnej czy ogólnie po sieci?


    Ok, problem rozwiązany męczyłem się 2 dni ale poszło ale mam jeszcze pytanko czy C&A sluzy tylko do bawienia sie w sieci lokalnej czy np za pomoca routera czyli tak jak w moim przypadku mam siec Wi-Fi i moge sobie "pochodzic" po kompie sasiada ktory tez nie nalezy do sieli lan. Dzieki.
    Ostatnio edytowane przez koziarek : 02-05-2010 - 19:26

Podobne wątki

  1. R-Trojan Scanner 1.0
    By Hardiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 07-31-2008, 10:49
  2. Pytanie & Problem
    By bodziomiszcz1 in forum Linux
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-16-2008, 14:23
  3. Problem z programem Cain&Abel
    By nek in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 01-04-2008, 19:23
  4. [neo&livebox] Problem z netem...
    By Squealer in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-13-2007, 21:26
  5. Retina scanner
    By Squealer in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 03-09-2007, 21:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj