Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Sieć osiedlowa

Domyślnie

Cytat Napisał oneat Zobacz post
    uzyj program w konsoli tracert.
    ale do czego? wogóle kiepsko z tym idzie arpspoof nie chce isc na windowsie a powinien bo to ver dla windows ale error i tyle ettercap tez nie idzie a wireshark jakos mi nie lezy...zasysam tcpdump...dla windows oczywiscie
    oby poszlo aha i w tym traceroute doszukalem sie jakiegos przeskoku
    ip w trace 80.54.XX.198 (XX to liczby hehe) jest jakis "hop" chyba po drodze do 172.18.0.1 także jak tcp sie nie spisze to chyba lipa
    zna ktos cos dzialajacego jak winarpspoof ale inny progs?
    i dalej nie wiem czy siec jest na hubach switchach czy czyms innym

EDIT

Chyba sie poddam albo progsy nie chca u mnie dzialać albo ja nie umiem ich obslużyć podeslalby ktos linka do dobrego programu który zastąpi winarpspoof? dzien w bloto na to wygląda ze nic z tego nie będzie ;/

EDIT 2
    Siec jest na switchach prawie napewno Analyser nic nie odbiera imo to dlatego ze są switche z tego co czytalem wlasnie tak sie dzieje gdy one są wyżej pisalem o dziwnym ip wyskakującym w traceroute móglby ktos nakierowac mnie na wlasciwie tory? Co teraz skoro nie dziala mi WinArpSpoof oświećcie mnie bo chyba koniec zabawy :P
    P.S Jak to jest z wykrywaniem tego? Slyszalem ze jak admin ustawil program typu Snorf to najpewniej to wykryje gdy tylko spojrzy w loga a wy co mysliscie?

Wiem ze te pytania teraz bardziej lamerskie sie robią, no ale po prostu bez pomocy chyba nie dam rady
    Ostatnio edytowane przez Lama111 : 09-26-2009 - 18:25

Domyślnie

I nie udalo się, mimo pomocy kumpla przez gg
    Próbowalem progsami WireShark,Analyser,win dumpem poinstalowalem tony szitu na kompie
    Poniewaz moja siec jest (chyba) na switche probowalem z winspooferem wspominalem o nim wyzej i po prostu zal bo wyskakuje mi ze problem z aplikacją i zostanie zamknieta i tyle więc sprobowalem z trialem SwitchSniffer który ma zaimplementowany winspoof i niestety wykrywa o dziwo tylko 5-6 adresów ip w sieci i po próbie spoofowania zaczyna bardzo szybko pokazywac komunikaty z róznymi numerami ip i tekstami new host found costam nie wiem za szybko się przewijają, probowalem kombo wlaczenie switchsniffera+analyser i niestety to tez nic nie dalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zupelnie przypadkiem chyba wyrzucilem 2 znalazione ip z sieci, bo zaraz po zakonczeniu spoofu padlo z nimi polączenie. Po rozmowie z kumplem powiedzial ze on uzywa programu netcut, do wywalania z sieci konkretnych ip. Z powodu niepowodzenia ze sniffem postanowilem owy program zassac, aby się na pewnej osobie odegrać (w mojej sieci osiedlowej) i nic nie wyszlo po odpaleniu pisze zeby wybrac karte sieciową jednak nie wykrywa żadnej bez wybrania karty próbuje szukać ip wyskakuje bląd ze aplikacja zostanie zamknięta
    calą sobote kurde zużylem na to i nic w koncu nie wyszlo, nie powiem ze zmarnowalem bo sie w koncu duzo nauczylem, ale jednak porażka nic sie nie udalo

Pomóżcie mi prosze odpalic netcuta, bląd wyskakuje w momencie kliknięcia skanuj nie wykrywa mi też mojej karty sieciowej a przy próbie zamknięcia "X" też wywala bląd lub podanie alternatywnego programu

NA POCZĄTKU TEMATU PYTALEM TEZ O INNE CIEKAWOSTKI W SIECI LOKALNEJ takze to pytanie jest wciąż aktualne, i co ja zrobilem zle? jesli komus sie chce to niech odpisze prosze, bo nie wiem dlaczego się nie udalo ze sniffingiem :|

EDIT

Net cut dziala to znaczy nie wywala bledow po zainstalowaniu innego WinpCap'a ale niestety wykrywa tylko 2 pozycje na liscie moj adres oraz chyba wszystkie adresy "w jednym" a obok adres gateway sieciowego zaryzykowal i sprobowalem cut off niestety nie zadzialalo ani u mnie ani na innych kompach w sieci
    czy mozna jakos zrobic zeby dzialal i wylaczal inne kompy?
    Ostatnio edytowane przez Lama111 : 09-26-2009 - 21:09

Domyślnie

Jak widzę prosisz się o stałe odcięcie neta przez admina. Co ty w ogóle chcesz zrobić bo nie za bardzo jarze. Do sniffingu pod windą potrzebujesz bibliotek winpcap, ethereal i jakiś skaner np. nmap. Switche i huby są nie widoczne z poziomu warstwy sieciowej bo działają na warstwie łącza danych. Zamiast tracić cenny czas poczytaj o budowie protokołu tcp/ip, budowie sieci, kapsułowaniu danych, modelu OSI. A potem np. to http://www.infosecwriters.com/text_r...p_spoofing.pdf

Domyślnie

Cytat Napisał Laik707 Zobacz post
    Jak widzę prosisz się o stałe odcięcie neta przez admina. Co ty w ogóle chcesz zrobić bo nie za bardzo jarze. Do sniffingu pod windą potrzebujesz bibliotek winpcap, ethereal i jakiś skaner np. nmap. Switche i huby są nie widoczne z poziomu warstwy sieciowej bo działają na warstwie łącza danych. Zamiast tracić cenny czas poczytaj o budowie protokołu tcp/ip, budowie sieci, kapsułowaniu danych, modelu OSI. A potem np. to http://www.infosecwriters.com/text_r...p_spoofing.pdf
    busted
    sąd rodzinny jest zajebisty
    nie bede tu wpadal przez jakis czas chyba
    xD

logout
    :P

Domyślnie

Zamykam.

Temat wyczerpany

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12