Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Elcomsoft Wireless Security Auditor 1.0.0.133

  1. #1

    Domyślnie Elcomsoft Wireless Security Auditor 1.0.0.133

    Witam.
    Mam kolejna prozbe , mianowicie prosił bym o objaśnienie w miare mozliwości programu Elcomsoft Wireless Security Auditor 1.0.0.133.
    Nie moge dojść w jaki sposób ten program wyszukuje sieci WLAN.
    Najnowsza wersja tego programu ma takowa funkcje , niestety w starszej czegoś takiego nie widze.

  2. #2

    Domyślnie

    Dokładniej opisując w najnawszej wersji 1.4.0.275 tego programu w zakładce ,, Import data,, jest cos takiego jak ,, Dump Windows WPAPSK hashes ,, i po kliknieciu na to wyszukuje wszystkie sieci WLAN .
    Starsza wersja nie posiada czegos takiego i nie bardzo wiem w jaki sposób ten program wyszukuje sieci WLAN.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dump hashes nie odkrywa wszystkich sieci wifi w zasiegu tylko te ktore masz skonfiurowane w kompie... wystarczy zobaczyc do dokumentacji wiec moja odpowiedz to

    RTFM

    Cytat Napisał http://www.elcomsoft.com/help/ewsa/working_with_ewsa.html
    When used on the computer with WZC (Wireless Zero Configuration), that program can save WPA-PSK password hash into the text file (press Export button on Misc Features | Wireless network page); EWSA can also dump password hashes from the local Registry itself (use Dump Windows WPAPSK hashes menu item). Please note that neither PSPR nor EWSA cannot extract hashes in the situation when wireless configuration is driven by 3rd party (vendor-supplied) utility instead of WZC.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    OK. Teraz rozumie , myślałem że program Elcomsoft Wireless Security Auditor , można przeznaczyć miedzy innymi do włamań na chasła dostepu na sieci WLAN w zasiegu naszego komputera.
    Czy zna może kolego jakiś dobry program do tego selu , może być i płatny .

  5. #5

    Domyślnie

    Bt4..................................

  6. #6

    Domyślnie

    Bt4 ......Ha,ha, ale kolega dowcipny.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hehe BT4 to dobry komplet tools'ow tylko trzeba wiedziec jak go uzywac...
    Ten Wireless Auditor potrafi lamac hasla - jasne... nawer z uzyciem CUDA do przyspieszenia operacji i kosztuje tylko £1200 jakbys nie zauwazyl jeszcze.

    Nie wiem dlaczego ale mam wrazenie, ze nawet nie sprawdziles opisu tego programu na stronie producenta :-/
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Wydaje mi sie że nastąpiło małe nieporozumienie . Bt4 .. myslałem ze chodzi o pistolet maszynowy bo takowy jest pod ta nazwą , i kolega był taki dowcipny że proponował mi włamanie za jego pomocą.
    Przepraszam , zle to zrozumiałem dlatego że nigdy nie słyszałem o takich programach jak Bt4.
    BT4 jak sie nie myle to Backtrack 4 czy nie tak
    Ostatnio edytowane przez agielos : 09-03-2009 - 23:17

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dokladnie
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10

    Domyślnie

    Ten Wireless Auditor potrafi lamac hasla - jasne... nawer z uzyciem CUDA do przyspieszenia operacji i kosztuje tylko £1200 jakbys nie zauwazyl jeszcze.

    Tak wiem jest bardzo drogi to wiem , mam jego starsza wersje 1.0.0.133 która jest crack , ale nie zawiele mi sie przyda , bo jak widomo obsługuje tylko sieci które są skonfigurowane w komputerze , gdyby obsługiewał jeszcze wszystkie sieci WLAN dostępne w zasiegu komputera toby był naprawde super program.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Security Linux
    By Kaht in forum Linux
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-28-2009, 22:46
  2. XML security - książka
    By kobek17 in forum Security
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-19-2009, 18:40
  3. Auditor czy BT3 ?
    By michalski007 in forum Linux
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-05-2008, 23:40
  4. Security Days 6
    By bl4ze in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Autor: 09-10-2008, 14:25
  5. Eset Smart Security
    By 4ndr1u in forum Security
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 06-18-2008, 23:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj