Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Jak to zrobic?

  1. #1

    Domyślnie Jak to zrobic?

    Otoz chce stworzyc bota ze gdy pojawi sie taki obrazek


    a gdy pojawi sie takie cos na moim ekranie to zeby klikal w wyznaczony przezemnie punkt. Od czego musze zaczac i co preferujecie?

    Odrazu mowie to ma sluzyc jako bot internetowy poprostu chcem zaczac od tego. Probowalem juz taskera do nagrywania ruchow myszki ale czasami sie przycina albo w inym tepie strona sie odpala i juz sie cala zabawa psuje. Byl tez taki bot nie pamietam do jakiejs gry ze jak w grze pokazal sie obrazlek to klikal cos tam po ilus sek. ale nie potrafilem go zedytowac dlatego chcem sie troszke podluczyc.
    Ostatnio edytowane przez optimus : 05-15-2009 - 01:07

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał optimus Zobacz post
    dlatego chcem sie troszke podluczyc.
    polecam lekcje jezyka polskiego
    War, war never changes.

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    a ja chcem rzeby szanofny coleka wzial slownik i poczytal..

    Da sie to pewnie wykonać, tylko konkretny pkt, zreszta szanowny nasz mily pan moglby dac wiekszy obrazek...?
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    po co? to nie ma znaczenia, on chce oszukiwac gry online, co jest rownoznaczne z zamknieciem watku.
    War, war never changes.

  5. #5

    Domyślnie

    ok prosze wiekszy obrazek

  6. #6

    Domyślnie

    Piszesz strasznie bezsensownie jak to Panowie powyżej zauważyli, nie wiem jaki jest dokładnie twój problem i zapewne inni też więc pomoc w takim przypadku jest raczej nie możliwa. Nie wiadomo w jaki sposób chciałbyś to wykonac, na jakim systemie i w jakiej przeglądarce. Jeśli byś chciał uzyc w tym celu c++/winapi to wskazówkami będą mouse_event(sposób kliknięcia, x, y, 0, 0); jeśli obiekt jest ruchomy to ja bym zrobił zrzut ekranu do bitmapy na przy rozpoznaniu koloru pikseli ułożył koordynaty

    Jeśli coś źle napisałem a Panowie powyzej wiedzą lepiej to niech poprawią - jestem początkujący

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    szanowny kolega nie chcem uzywac tego do uszukiwania w grach online bo akurat z tej gry co to wziolem ten obrazek mam rejestrator do nagrywania ruchow myszki i to dziala. Wiec po co ma znowu oszukiwac? Poprostu wziolem przyklad z tej gry i to sie na tym konczy.

    P.S

    Przegladarka: Mozilla 3.x.x
    Tak ten obrazek jest ruchomy (flash)
    System: Win XP

    Ale co do waszych odpowiedzi to naprawde jestescie precyzyjni i nie kazdy jest tak pedancko idealny jak wy. Z tego co zaobserwowalem na tym forum to jezeli ktos szuka pomocy lub prosi o wskazowki to odrazu do oszukiwania. (nie kazdy taki jest)
    Ostatnio edytowane przez optimus : 05-17-2009 - 18:33

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Za twoimi plecami
    Postów
    351

    Domyślnie

    Tak, nie wątpimy, że te informacje są ci po to, żeby uchronić świat przed zagładą/powstrzymać al kaidę przed kolejnym zamachem/zbawić świat jak jezus chrystus itp. Poza tym cieszymy się, że jesteś niepokalanie uczciwy i masz zadatki na polonistę.
    Aha, i polecam zacząć od stworzenia bota czytającego ci słownik ortograficzny...
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm nie sadzicie ze nieco przesadzacie z osobistymi wycieczkami? Prosze, powstrzymajcie sie od takich zachowan.

    W kwestii tematu - nie wiem jak to zrobic i nigdy sie tak nie bawilem wiec nic nie podpowiem, sorry.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10

    Domyślnie

    Na 4programmers.net podobno jest sporo informacji o sterowaniu kursorem myszy, ale w dziale Delphi. Tylko trzeba porządnie przeszukać forum. Ja jeszcze próbowałbym na Code Project.
    I taka ogólna rada: problemy można rozwiązywać na kilka sposobów, więc może do się zrobić to inaczej.
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Włamanie - Jak to zrobic?
    By tipsi22 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-07-2008, 23:48
  2. Jak zrobic to najłatwiej ?
    By Xellos1988 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 07-19-2008, 19:28
  3. Odpowiedzi: 10
    Autor: 01-09-2008, 21:35
  4. jak to zrobic :]
    By Widmo in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-22-2007, 12:18
  5. jak to zrobic?? hmm
    By ironwall in forum Java Script/Flash/Inne
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 05-07-2007, 18:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj