Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Materiały szkoleniowe hakin 9 extra

  1. #1

    Domyślnie Materiały szkoleniowe hakin 9 extra

    Dzisiaj przechadzając się po empiku, rzucił mi się w oczy magazyn "hakin9 extra" wydanie 01/2009. To wydanie zawiera 30 najciekawszych artykułów, między innymi, włamania przez Bluetooth, zabezpieczanie komunikatorów (w tym gg), opis linuxa BT3 i wiele innych. Do magazynu dodano 3 płyty z softem, na jednej jest właśnie BT3. Myślę, że jest to dobra lektura dla początkujących, jedynym minusem jest cena prawie 70 zł.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja kupiłem i nie żałuje. Na płycie 1 jest kurs CISCO, na 2 linux backtrack3.0, na 3 są ciekawe tourial'e. Co do treści to chyba wszystko było w poprzednich czasopismach. Zresztą w empiku można sobie poczytać to przejdź się i zobacz czy warto.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    hehe też chciałem zakłądać temat na ten temat(nc). Ze skzoda mi 70 zł to sciągam wszystkie wydania co były do tej pory w formacie .pdf. jak ktoś chce to moge podajć linka to pięknej kolekcji
    a płytki pobrałem, bawie się w montowanie iso pod linuxem.. ;/
    Chyba nie wyszedł ten dodatek w wersji pdf ale jakby ktoś miał jakiś przeciek to prosze się podzielić
    Ostatnio edytowane przez finrodq : 02-14-2009 - 21:20

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    Montowanie na linu to bajka
    Tutoriale przyjazne, co prawda połowy nie rozumiem ale po to właśnie są


    Sry ale zamiast edycji cytat mi sie kliknął ;/
    Ostatnio edytowane przez finrodq : 02-16-2009 - 16:43

  5. Domyślnie

    Czemu na cos dobrego szkoda wam kasy? Idac tym tokiem myslenia nie nalezy chodzic do Kina, kupowac CD/DVD itd.. Bo mozna zdobyc w internecie.

    Jezeli cos jest dobre to sie to kupuje. Taka jest prawda. Jak wydawnictwo widzi ze jest zapotrzebowanie wieksze na takie czasopismo to wydaje i poprawia jeszcze bardziej jakosc badz rozszerza tresci. Ale oni tez musza placic pracownika wiec nie kupujecie, oni nie maja kasy ... I co z tego dobrego wychodzi? Raczej NIC.

    Zastanowcie sie nad tym co robicie i jak myslicie o tym.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    uwierz mi ze jakbym miał te 70 zł to bym kupił chociażby dla wygody... Może kiedyś bede miał... :P

  7. Domyślnie

    Czyli rozumiem ze przez caly miesiac zebranie na nr Hacking jest trudne? Zastanow sie. Trzeba sobie stawiac priorytety. I czasem lepiej mniej wypic a kupic sobie pozadna gazete .. W formie papierowej i nie szukac po internecie i prosic sie o plyty. Zazwyczaj tego sie nie udostepnia.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Watek poszedl off-topic ale jeszcze go zostawie, tylko dla tego ze mlodszy dobrze gada a wczesniej probowano tu przepchnac link do wareza... Te same informacje sa dostepne za darmo w sieci, wiec moze poszukac zamiast piracic? No tak - to "kosztuje" znacznie wiecej... czasu
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    Wybaczcie, już kończymy temat Jasne ze lepiej uzbierać i mieć orginał, dla wszystkich tak lepiej i wygodniej. A Modów przepraszam za linka, zapomniałem się troszke ;/

Podobne wątki

  1. Nauka hackingu i obrony przed nim - materialy szkoleniowe
    By TQM in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 93
    Autor: 11-11-2008, 13:22
  2. Materiały odnośnie cyberprzestępczości
    By Sarge in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 19
    Autor: 04-30-2008, 14:04
  3. openSuSE 1.3 (LINUX+ extra!)
    By magus in forum Linux
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 03-15-2008, 23:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj