Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Od czego zacząć? Newbie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Od czego zacząć? Newbie

    Witam wszystkich serdecznie...

    O co w ogóle chodzi w tym temacie i po co go zakładam... Bez owijania w bawełnę przechodzę odrazu do tematu... Jak w nazwie widać jestem Newbie w sztuce hackingu... Lecz chyba jak każdy chciałbym się tego nauczyć... Tak widziałem materiały szkoleniowe, ale nie wiem za bardzo jak do tego się zabrać... czy moglibyście mi coś poradzić od czego najlepiej zacząć... Mam nadzieje że mnie za bardzo nie skrytykujcie... bo jak widziałem w niektórych topicach... to takie osoby jak za bardzo nie oszczędzacie... Proszę o jakie kol wiek wskazówki... : )

    Pozdrawiam

    Alex : )

  2. #2

    Domyślnie

    od keyloggerow

  3. #3

    Domyślnie

    A mógłbyś podać jakieś materiały... bo kompletnie nie wiem o jak sie do tego zabrać... ; )

  4. #4

    Domyślnie

    To przyjdzie samo , w miarę doświadczenia w rozwiązywaniu różnych problemów.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli chcesz sie nauczyc czegokolwiek o hackingu to zacznijmy od tego ze uzywanie keyloggerow to nie hacking tylko cracking i to w bardzo kiepskim wydaniu - wracamy wiec do definicji.

    Zastanow sie wiec czym chcesz sie zajac - hackingiem czy crackingiem, bo to zupelnie rozne tematy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Nie można się tego nauczyć , musisz to poczuć , ja nie jestem żadnym Hackerem żeby ci radzić , jestem bardziej pasjonatem , który wie o co w tym wszystkim chodzi. I jako GEEK radzę ci zacząć myśleć , to proste ale jeśli tego wcześniej nie robiłeś może ci to sprawić problem. Np jeśli należysz do ludzi którzy są tzw. kujonami (w szkole) daruj sobie. Myślenie jest dużo ciekawsze niż wykuwanie , chociaż bez tego drugiego czasami też nie da rady. Wiem , że piszę trochę nie na temat , ale zmierzam do tego żeby wytłumaczyć ci , że nie istnieje "podręcznik" z którego się nauczysz wszystkiego. Nie ma takiego czegoś jak nauka hackingu (chyba , że coś pominąłem ) te wszystkie umiejętności zdobywasz z czasem , próbując zmagać się z różnymi przeciwnościami. Powodzenia w zdobywaniu umiejętności. I nie zniechęcaj się.

    Możesz zacząć od postawienia jakiegoś normalnego OS na swoim kompie.Naucz się z niego korzystać. Zakładam ,że używasz Win. Zainstaluj sobie Debiana lub Ubuntu (ja korzystam z obu).Mają dobrze rozwiniętą społeczność na różnych forach i nie zostaniesz sam jeśli coś ci nie pójdzie.Są dobre dla początkujących.
    Aha Linux Mint też mógłby ci służyć(bazuje na UBU).
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 01-29-2009 - 11:30

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post

    Zastanow sie wiec czym chcesz sie zajac - hackingiem czy crackingiem, bo to zupelnie rozne tematy.
    Myślę że bardziej by mnie zainteresował Cracking... mówicie żebym zaczął od keylogerów... Ok jak mam się do tego zabrać to dalej nie wiem...

Podobne wątki

  1. Od czego zacząć??
    By dominikflop in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 10-12-2008, 14:18
  2. Od czego zacząć? (Nauka)
    By magus in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-22-2008, 12:25
  3. Od czego zacząć? (Nauka)
    By magus in forum Domeny/Serwery
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-22-2008, 12:25
  4. Początki - od czego zacząć?
    By Hubixxx in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 08-26-2008, 21:54
  5. Od czego zacząć?
    By Loki in forum Hacking
    Odpowiedzi: 29
    Autor: 07-22-2007, 20:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj