Pokaż wyniki 1 do 10 z 26

Temat: ebook ,a prawo??

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie ebook ,a prawo??

    no więc przyszła mi do głowy taka myśl czy umieszczanie ebooków na swojej stronie jest legalne powiedzmy że chce umieścić ebooka szkoły hakerów na swojej stronie czy muszę zamieścić jakąś informacje na stronie czy to będzie legalne
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  2. #2

    Domyślnie

    moim zdaniem jeśli publikujesz coś nie swojego na swojej stronie to powinieneś umieścić przynajmniej odsyłacz do strony z której to wziąłeś.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arcan Zobacz post
    moim zdaniem jeśli publikujesz coś nie swojego na swojej stronie to powinieneś umieścić przynajmniej odsyłacz do strony z której to wziąłeś.
    no tak tylko że jest sporo stron które publikują więcej nawet tych ebooków a tak swoją drogą to i tak mam zamiar dać link na tej stronie do szkoły hakerów tylko tak się zastanawiam czy legalne będzie umieszczenie ebook'a
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  4. #4

    Domyślnie

    Dużo stron zastrzega sobie że mozna publikować informacje zawarte na stronie ale topiero po wyraźnej zgodzie administratora. Tak szczerze to nie wiem czy tu tez obowiązuje coś takiego. Najlepiej abys napisał maila do admina albo aby admin sam sie wypowiedział na ten temat. Czy nie widzi problemu w opublikowaniu tego materiału na twojej stronie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arcan Zobacz post
    Dużo stron zastrzega sobie że mozna publikować informacje zawarte na stronie ale topiero po wyraźnej zgodzie administratora. Tak szczerze to nie wiem czy tu tez obowiązuje coś takiego. Najlepiej abys napisał maila do admina albo aby admin sam sie wypowiedział na ten temat. Czy nie widzi problemu w opublikowaniu tego materiału na twojej stronie.
    lol mi chodzi o wrzucenie pdf 'a szkoły hakerów żeby był w działe download i tak mnie zastanawia czy mogę to wrzucić zgodnie z prawem
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    CK Kielce
    Postów
    74

    Domyślnie

    Nie, nie będzie to legalne.

    Szkoła hakerów jest objęta prawami autorskimi które zastrzegają sobie takie prawo.

    Jeśli to wrzucisz będzie to zwyczajne piractwo.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Za twoimi plecami
    Postów
    351

    Domyślnie

    Rondel!! Nie przesadzasz trochę? Naprawdę uważasz, że kradzież czyjejś pracy jest w porządku? Jeśli ktoś chce wiedzę udostępniać za darmo, to niech opanuje materiał zawarty w szkole hakerów i opisze te wszystkie buffer overflowy i inne rzeczy, ale musi być to twój tekst. Wtedy bedzie ok andriu najlepiej napisz do pucika 'Hej kolego, mogę ukraść twoje teksty?' Ciekawe co odpowie
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ormi Zobacz post
    Rondel!! Nie przesadzasz trochę? Naprawdę uważasz, że kradzież czyjejś pracy jest w porządku? Jeśli ktoś chce wiedzę udostępniać za darmo, to niech opanuje materiał zawarty w szkole hakerów i opisze te wszystkie buffer overflowy i inne rzeczy, ale musi być to twój tekst. Wtedy bedzie ok andriu najlepiej napisz do pucika 'Hej kolego, mogę ukraść twoje teksty?' Ciekawe co odpowie
    hmmmm.............. właśnie nie wpadłem na to że mogę wykorzystać tą wiedzę co jest zawarta w książce do napisania własnego artykułu bo książkę już zamówiłem ale jest jeszcze jeden kłopot czy opisując jak wykonać dany atak też nie złamie prawa
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

Podobne wątki

  1. Prawo i hacking
    By pitek3 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-03-2008, 19:41
  2. Prawo komputerowe...
    By Uther92 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 01-25-2008, 17:19
  3. prawo (czcionki)
    By ironwall in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-23-2008, 11:34
  4. PHP i MSQL [ksiazka ebook]
    By Squealer in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-24-2007, 17:25
  5. poczta i prawo
    By whee in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 01-17-2007, 11:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj