Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Dostęp do działu "vip"

Exclamation Dostęp do działu "vip"

Witam jestem tu nowy ^^ i nie wiem cyz w dobrym dziale umieściłem temat. Jeżeli źle to prosze o przeniesienie.
    A teraz wracajac do tematu. Jestem zarejestrowany na forum siemensjava.pl i chciałbym uzyskac dosttęp do działu "vip" nie dostępnego dla zwykłych userów. Czy dało by sie jakoś uzyskac tam dostęp Jakoś w miare prosto i łatwo. Ps. co będize potrzebne do tego typu operacji tzn. co musiałbym poznać itp. A forum jest spore (tak mi sie wydaje) gdyż posiada 40 tyś użytkowników.
    Ostatnio edytowane przez GRAUPER : 05-08-2008 - 15:38

Thumbs down

Mysle ze najlepiej bylo by poprosic o dostep do dzialu administratora . Szczerze watpie zeby Ci sie udalo cos namieszac innymi sposobami bo forum na ktorym jest 40 tys. userow niemoze sobie pozwolic na bledy . Poszukaj w googlach jakichs bugtraq'ow i exploitow do vBulletin bo taki ma silnik to forum, koniecznie sprawdz wersje. Ale nie liczyl bym na zbyt wiele bo nawet jesli cos znajdziesz to pewnie juz jest zalatane przez admina. Pozatym, zostaje ci mozliwosc wyslania spamu do vipow z jakims socialem, ale niewydaje mi sie zeby podzialalo - chociaz co wiele osob na forum udowodnilo, glupota ludzi otrzymujacych takie wiadomosci jest porazajaca .

Ps. czy to jest jakies warezowe forum?
    Pps. jak vip jest platny to prosciej bedzie ci wyslac sms niz sie bawic w ten sposob .

Domyślnie

Moim zdaniem to prawie nie wykonalne... wszystko wygląda ładnie pięknie w teorii...
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

Domyślnie

Dzieńki ^^ Co do administracji to tak ale wiesz niby zapracowałem ale pytałem juz 2 razy i nie odpoiwedizeli (trzeba sie wypoiwadac itp. inni vipowie mówią zę powinienem dostać a tu dupa) A o co biega z "Pozatym, zostaje ci mozliwosc wyslania spamu do vipow z jakims socialem, ale niewydaje mi sie zeby podzialalo - chociaz co wiele osob na forum udowodnilo, glupota ludzi otrzymujacych takie wiadomosci jest porazajaca ." Jak sie go wysyła i co trzeba w nim wpisać Ps. jakoś własnego konta shakować sie nie da żeby miało własciwosci vip :> sory ale od niedawna zacząłem sie interesować czymkolwiek tkaim A co do ps. to nie jest to forum warezowe lecz forum z grami java a co do tego czy można płacic to aż tak mi nei zalezy
    Ostatnio edytowane przez GRAUPER : 05-08-2008 - 22:30
    ZIELONY ^^ LECZ CHĘTNY DO NAUKI .

Talking

Co do mieszania czegokolwiek w swoim koncie, kontach innych, a nie mowiac juz o koncie administratora i modow - zapomnij.

Social polega na wysylaniu wiadomosci do ludzi(w tym wypadku do osob ktore maja konto VIP) z informacja ze:

Trwa modernizacja strony, w zwiazku z tym postanowilismy usunac konta osob nieaktywnych. Jesli nie chcesz zeby twoje konto zostalo usuniete, nalezy przeslac w odpowiedzi pelne dane swojego konta. Konta ktorych uzytkownicy nie dostarcza danych do [DATA], zostana bezpowrotnie usuniete.
    Dobrze jest wplesc jakies malo znane dane techniczne itp. Generalnie chodzi o to zeby userow zastraszyc i zeby ci sami przeslali dane do swojego konta. Oczywiscie w naglowku wiadomosci nie moze widniec jakis tam e-mail tylko najlepiej cos w stylu, "Wiadomosc ze strony simensjava.pl - bardzo wazne, mozesz stracic konto" itp. A termin podaj np. 2 dni, to nikomu nie przyjdzie do glowy pisac i sie upewniac u adminow.

Ja jednak bym pisal do adminow do skutku, bo jesli ktos sie dowie ze to ty probowales wyludzic konta, albo namieszac cos w kodzie(co jest niemozliwe, ale proby atakow moga zsotac odnotowane) to dostaniesz bana na to forum . A pozatym - sms chyba nie jest drogi... Naprawde sugerowal bym to zrobic w normalny sposob bo gra jest niewarta swieczki .
    Ostatnio edytowane przez mtbs : 05-09-2008 - 23:28