Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jak ominąć blokadę witryn?

  1. #1

    Domyślnie Jak ominąć blokadę witryn?

    Mam pytanie, jak ominąć filtr stron internetowych? filtr o który mi chodzi blokuje nie tylko IP ale również słowa kluczowe

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    korzystac z innych witryn... sorry ale to nie za wiele wspolnego z hackingiem wiec przenosze do innego dzialu.

    tak na serio - jesli nie masz dostepu do maszyny (np niech to bedzie router z filterm) to bedzie to trudne jesli w ogole mozliwe
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    u nas w szkole procz dennych programow ktore im zawsze powylaczalem(:P) wlasnie zalozyli teraz blokade na routerze wiec dupa blada;p
    Zbliża się Trollmagedon...

  4. Domyślnie

    Do niczego takie zabezpieczenia nawet na forum wejść nie można bo jak ktoś sobie przeklnie to od razu się tego filtr czepia i out...

  5. #5

    Domyślnie

    Ale hedVB to co oni mają zrobić... To jest szkoła... komputery są w bibliotekach a tam bibliotekarki które przylatują do mnie jak coś chcą;p dlatego ja mam akurat looz... ale ja sie bym kompami nie zajął z 2 powodow:
    1)nie mam takiej wiedzy zeby zrobic wszystko super
    2) nawet jesli bym mial to sie wywnetrzac za friko?:P
    wiec wiesz...bibliotekarki nic nie zrobia... wiec walna blokade taka zeby mozna bylo sprawdzic poczte i ewentualnie poszukac jakichs informacji... a pozniej przychodzi taka i do mnie "że jak ma zrobić bo jej blokuje":P
    Zbliża się Trollmagedon...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Postów
    94

    Domyślnie

    no niestety nie ma magicznych komend omijających wszytko;

    Jeśli router to blokuje to wyjście ejst tylko jedno -> dostać się na router i to ręcznie zmienić

    czasem usługa filtrowania może źle działać na poewne nasze poczynannia. Np: u mnie na jednym kompie wyłączone jest cmd ale za to działa command

    Najlepiej jak dowiesz się co to za router i poszukasz np: na packetstrom.com coś na ten temat albo google...

    ale na chwilę obecną to tylko ręczna zmiana ustwaiwień filtra no routerze rozwiązuje Twój problem

Podobne wątki

  1. Jak ominąć Firewall
    By hedVB in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 11-21-2007, 20:15
  2. Jak ominąć zapore w windows?
    By yanka in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 04-10-2007, 17:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj