Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Czy wiecie co to jest??

  1. #1
    matek_112 Guest

    Domyślnie Czy wiecie co to jest??

    Macie może jakieś info o tym http://www.otwieramy.pl/?p=107919

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Z regulaminu widac ze jest to mix programu partnerskiego z piramida, wiec cos co jest niezlym sposobem nabijania ludzi w butelke... Ja bym tam to olal i jak juz to zabral sie za prawdziwe programy partnerskie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    matek_112 Guest

    Domyślnie Programy partnerskie

    Na czym to w ogóle polega Znasz może jakieś dobre programy partnerskie

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Musialbym poszukac gdzies listy... chodzi o to ze promujesz na swojej stronie inna strone - np sklep internetowy, jakas fime X... kazdy kto z Twojej strony przez baner pojdzie na ich strone (moze tez byc odpowiednio zrobiony link w mailu) i zostanie ich klientem oznacza ze cos zarobiles.

    Moja firma tez korzysta z takich rzeczy i rok temu za przyslanie kogos kto sie zarejestrowal u nas dawalismy partnerowi £1 a za sprzedaz (czyli ten co przyszedl wydal minimum N funtow) placilismy kolejne £39. Niestety wiekszosc prowadza firmy poza Polska. Ba - jakis czas temu nawet mielismy wlasny system partnerski (wlasny software), ktory prowadzil ogromne kampanie i mial kilkaset tysiecy userow - niestety jest juz wylaczony.

    Ostatnia firma jaka widzialem w Polsce prowadzaca takie cos o ile wiem padla z powodu braku dochodow. Poszukam mojej listy i dam znac.

    Generalnie jesli nie poswiecisz na to jakiegos czasu i nie zaczniesz promowac danej marki/produktu i zachecac ludzi by klikali to nic nie zarobisz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Autor: 10-14-2007, 10:26
  2. czy hacking jest zgodny z prawem?
    By phpworker in forum Hacking
    Odpowiedzi: 16
    Autor: 09-27-2007, 21:36
  3. Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-31-2007, 19:40
  4. czy jest różnica?
    By markossx in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 04-17-2007, 11:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj