Pokaż wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Witam Michał Bućko

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Witam Michał Bućko

    Mam pytanie do Michała Bućko czy przewiduje pan jakieś projekty rozwojowe dla młodych ludzi pragnących sie uczyć szkoły jaką jest hacking?

    Proszę nie kasować i nie odpowiadać na ten topic ponieważ on jest skierowany do p. Michała Bućko i jedyny on moze skasowac ten topic
    Ostatnio edytowane przez hakeritoo : 07-22-2007 - 18:12

  2. #2

    Domyślnie

    sory ze sie wtrace jak pan bucko uwaza ze nipotrzebnie naspilem niech skasuje
    do tego pm

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    Czy mi sie wydaje czy to brzmi jak.. chce być hakerem - naucz mnie ?

  4. #4

    Domyślnie

    Napisalem chyba ze ten temat nie jest dla wszystkich tylko do pana Michała Bućko nie?

  5. #5

    Domyślnie

    a ja napisalem nie ze do teog jest PM - private meassange - prywatne wiadomosci
    swoja droga to nawet nie wiem czemu to napisles zeby wszyscy widzeli skoro nie moga sie odezwac
    liczyles na popracie ?

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    adres e-mail tego pana także jest publicznie dostępny

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    :/ czlowieku projekty rozwojowe to są wedlug mnie faqi, arty, ebooki i takie rozne ewentualnie videoarty.....przeciez ktoś musi je pisać no nie? ( tego wszystkiego mozesz pelno znalezc w sieci...moge ci podrzucic ebooki ale i tak wątpie ze bedzie Ci sie chcialo je czytac.)
    niewiem co masz na mysli mowiąc "projekty rozwojowe dla mlodych ludzi"
    co to ma byc "MAmy Cie ?" czy co?.......myslisz ze wprost Michal Ci da videoarta jak zostac hackerem w dwie noce ? jak tak chcesz to sobie wejdz na szkolahackerow.pl

    .........tak swoja droga od siebie powiem...ze fajnie by bylo jakby jakis znany haker oczywiscie ktory ma niezla gotowke na koncie swoim utworzyl jakas fundacje do nauki hacku dla tych ktorzy niemaja np floty na ksiazki
    to byloby cos w stylu "Wielka Orkiestra Swiatacznej Pomocy " lub cos wtym rodzaju :P
    heheheheheheh

Podobne wątki

  1. Witam wszytkich
    By Melon in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 09-13-2011, 20:37
  2. Witam i prosze o POMOC!
    By Say4all in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-15-2007, 07:25
  3. Witam i proszę o pomoc...
    By makubest in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 01-05-2007, 21:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj