Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Problem z niemiłym człowiekiem.

  1. #11
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziomekpl Zobacz post
    A nie możecie mi pomuc w sposób podpowiedz jak usunąc te zdjęcia? Wiem żę powinnienem poszukac materjałow itp. Ale jestem kompletnie zielony... a takie fora są dla pomocy. Pokarzcie że nie lejecie na zilonych i poradzcie coś
    Pytam bez złosliwości, bo zawsze ciekawią mnie posty tego typu. Jak Ty sobie to wyobrażasz? Że w jednym poście mamy Ci przekazać wiedzę zdobywaną latami? Mamy Ci tu wytłumaczyć np SQL Injection, ataki XSS i "programowanie" w PHP?

    Czy idziesz np. na jakies forum chirurgów i pytasz jak przeprowadzić operację usunięcia wyrostka robaczkowego, bo chciałbyś to zrobić znajomemu? No wybacz ale to absurd.

    A nawet jakbys dostał opis jak to zrobić, powiedzmy jak uruchomić jakiegoś exploita na serwer www, ale przypadkiem coś namieszał i np. kompletnie uszkodziłbys serwer a potem przyszli do Ciebie Panowie z Policji, to co? Przemyślałeś to?

    I na koniec rada ode mnie co zrobić z tymi zdjęciami

    spróbuj emacsem przez sendmail

  2. #12

    Domyślnie

    Poza tym z tego co się orientuje jest taka zasada ze złodzieje unikają kradzieży charakterystycznych samochodów , gdyż łatwo w ten sposób wpaść poza tym mało kto będzie chętny na taka brykę, a jak spróbują ja sprzedać po niskiej cenie to będzie to zbytnio podejrzane.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #13

    Domyślnie

    W sumie macie racje... jestem kompletnie źielony i nawet jakbyście mi poradzili i tak bym nie zrozumiał. Z drugiej strony rozumiem iż nikt tego za mnie nie zrobi... bo odpowiedzialność karna. Wiec załatwie to starymi dobrymi metodami... Spale mu warszta:).
    Ale jak by ktoś chciał poćwiczyć to macie adres jego stronki ****************
    I daje słowo że ta chistorja to prawda a nie próba włamu do kolegi.

    edit by eMCe:
    Ostatnio edytowane przez eMCe : 05-21-2007 - 22:46

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nio czarować kolego umiesz ;)

    Z drugiej strony rozumiem iż nikt tego za mnie nie zrobi...
    nic z tego adres usuwam - bez reklam ;)
    Jak ktoś będzie chciał "potrenować" to sobie hackme odpali!!!
    Co z tym fantem zrobić ci poradziliśmy - na tym koniec...

    Ps. Kosiarz gdzie ty mieszkasz? Bo dziwne jakieś te zasady macie :D

    U nas na wsi pod blokiem to jest taka zasada że jak mają ukraść to i ukradną nawet z kierowcą :D:D:D
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj