Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Czy już się pozbyłem wirusów?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Post Czy już się pozbyłem wirusów?

    Witam wszystkich.
    Ostatnio instalując program do odszyfrowywania haseł winrara odpaliłem puszkę pandory. Dodatkowo zainstalowało mi się oprogramowanie przyśpiesz komputer, supTab, zmieniła się strona startowa przeglądarki, a komputer zaczął się strasznie ciąć. Po przeskanowaniu SpyHunterem wykryte zostało ponad 400 różnych zagrożonych plików (około 20 różnych spyware itp.) Komputer przeczyściłem używając właśnie SpyHuntera, AdwCleanera, Malwarebytes Anti-Malware Free, CCleanera, AVG AntiVirus Free, Kaspersky Virus Removal Tool i Kaspersky Rescue Disk. Mam pytanie, czy coś mogło jeszcze zostać i jakiego oprogramowania mogę użyć w celu znalezienia możliwych pozostałości po tym incydencie.
    Pozdrawiam Adam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xadamix Zobacz post
    Witam wszystkich.
    Ostatnio instalując program do odszyfrowywania haseł winrara odpaliłem puszkę pandory. Dodatkowo zainstalowało mi się oprogramowanie przyśpiesz komputer, supTab, zmieniła się strona startowa przeglądarki, a komputer zaczął się strasznie ciąć. Po przeskanowaniu SpyHunterem wykryte zostało ponad 400 różnych zagrożonych plików (około 20 różnych spyware itp.) Komputer przeczyściłem używając właśnie SpyHuntera, AdwCleanera, Malwarebytes Anti-Malware Free, CCleanera, AVG AntiVirus Free, Kaspersky Virus Removal Tool i Kaspersky Rescue Disk. Mam pytanie, czy coś mogło jeszcze zostać i jakiego oprogramowania mogę użyć w celu znalezienia możliwych pozostałości po tym incydencie.
    Pozdrawiam Adam
    Zrób skany combofixem, otl i hijackthis, wrzuc logi a moze ktos ci pomoze... Nie wiem czy na tym forum jest taki dzial, ale jest duzo innych forów gdzie na pewno Ci pomoga, aczkolwiek tutaj tez sa bardzo pomocni ludzie.

  3. #3

    Domyślnie

    Combofix będzie odpowiedni, zrobisz bootowalną płytkę i jest to naprawdę skuteczne narzędzie.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Oczywiście Polska.
    Postów
    3

    Domyślnie

    jak użyłeś adwclener - to juz powinno być po problemie.

    Fakt combo może jeszcze pojść, ale już powinno byc czysto.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj