Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Czy jest to mozliwe??

Domyślnie Czy jest to mozliwe??

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Zalozylam ten temat, poniewaz mam problem z ktorym nie potrafie sobie sama poradzic, chodzi o to ze w tym roku mam wziasc slub z meszczyzna, ktorego kocham.Jednak od pewnego czasu on zaczal zachowywac sie dziwnie.Po prostu mysle ze mnie oszukuje,ale nie zarejestrowalam sie tutaj zeby opowiadac jakies moje historie bo to nie forum o tym wiec przejde do konkretow choc i tak wiem ze kazdy tutaj mnie skrytykuje i pomysli ze jestem jakas tepa blondynka.Mieszkamy razem,nie mam fizycznego dostepu do jego komputera bo nie chce zeby myslal ze go sprawdzam czy cos, nie zainstaluje mu nic(wyczytalam o jakis keyloggerach itp) jak jest w pracy bo on sie troszke zna i mysle ze to by byla wpadka z mojej strony, pozatym chcialabym byc sprytniejsza od niego.Mamy 2 laptopy i router Tp Link(znam login i haslo) Czy jest jakis program albo czy da sie jakims cudem sprawdzic przez wi fi na jakie strony wchodzil albo jesli w tym samym czasie np bede w 2 pokoju to widziec ruch sieciowy na swoim laptopie? Od razu mowie ze nie zalezy mi na loginach czy haslach do czegokowliek,tak samo nawet nie chciala bym niczego czytac,po prostu chcialabym miec pewnosc ze nie siedzi na przyklad na jakims czacie albo serwisie randokowym...mam nadzieje ze znajdzie sie odpowiedz na moje pytanie i nie zostane za bardzo pojechana.Pozdrawiam Monika

Domyślnie

Proste i nisko inwazyjne rozwiazanie - przelaczyc sie na OpenDNS bo z tego co pamietam to pozniej mozna u nich sprawdzic jakie zapytania byly generowane, czyli jakie domeny odwiedzane, niezaleznie od tego czy przez www czy przez cos innego.

Drugie wyjscie to odpalic sniffer na sieci wifi i powinnas widziec polaczenia tez z jego kompa (w wiekszosci wypadkow routery domowe na to pozwalaja) ale bedziesz grzebac w duzej ilosci pakietow w poszukiwanu czegos co moze byc warte uwagi.

Generalnie nie odpowiadam na takie watki, szczerze mowiac nie przeczytalem Twojego pytania w calosci a jedynie pierwsze zdanie i to co pogrubione. Odpowiadam tylko dlatego, ze ty nie chcesz hasel czy zawartosci korespondencji a jedynie metadane (hej ho, NSA robi to samo hehe) wiec ciekawy watek mamy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Dziękuję za podpowiedź, poczytałam troszke o tym co Pan odpisał i znalazłam program/sniffer WireShark.Zainstalowałam go, połączyłam się z siecią i zrobiłam mały test u siebie wchodząc na różne strony i po przeanalizowaniu wszystko widać w tych pakietach,jednak jest mały problem...dlaczego widzę tylko to co ja przegladam? Włączyłam tylko WireShark'a zminimalizowałam i poszłam sprzątać salon, kiedy mój "luby" siedział w sypialni na laptopie. Minęła godzina->stop capture i przeglądając wszystko nie znalazłam ani 1 adresu więc co zrobiłam nie tak ? Czy trzeba coś dodatkowo ustawić albo skonfigurować? Wiem, że pewnie powinnam poszukać w innym temacie albo założyć nowy na temat "WireShark turtorial" ale nigdzie nic podobnego nie znalazłam.
    Dodam że posiadam Router Tp-Link wr340g, będę wdzięczna za kolejną wskazówke
    Ostatnio edytowane przez Monika88 : 07-18-2014 - 15:17

Zasady Postowania