Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Co dalej ?

  1. #1

    Domyślnie Co dalej ?

    Witam, interesuje się tematyką hackingu i bezpieczeństwa. Mam 15 lat i chodzę do 3 klasy gimnazjum jeśli mi się uda mam zamiar iść do technikum informatycznego lub innej szkoły o podobnym kierunku.
    Jestem tutaj newbie więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Mianowicie udało mi się przejrzeć całe forum i zastana mnie pytanie czy jeśli zdołam ogarnąć takie tematy jak:
    1.Języki programowania: HTML,PHP,Java Script,MySQL,Python,C++.
    2.Sieci na poziomie zaawansowanym.
    3.Linuks na poziomie zaawansowanym.
    4.Ogólna tematyka hackingu luki, błędy i różne techniki.
    5.Hardware budowa i naprawa.
    6.I na koniec liźnięcie trochę elektroniki.
    To czego się dalej uczyć i w jakim kierunku iść ?
    Na co stawiać największy nacisk ?
    I czy po średniej szkole można już znaleźć jakąś prace w tym kierunku mając takie umiejętności ?
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    "Art in a frame is like an eagle in a birdcage"

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał coldwind Zobacz post
    To czego się dalej uczyć i w jakim kierunku iść ?
    Tego, co chcesz umieć. W kierunku, który pozwoli ci się tego nauczyć.
    Nikt nie jest jasnowidzem, więc nie licz na konkretną podpowiedź, jeśli nie powiedziałeś konkretniej co chcesz osiągnąć.

    Cytat Napisał coldwind Zobacz post
    Na co stawiać największy nacisk ?
    Jak wyżej na to, co jest związane ze specjalizacją w której chcesz się szkolić. Informatyka to bardzo szeroka dziedzina. Hacking i bezpieczeństwo również.

    Wybacz za opryskliwy ton odpowiedzi, ale jestem zwolennikiem nauki metodą kija a nie marchewki ( to uczy szybciej i dokładniej ). Zaś jeśli będziesz programować tak precyzyjne jak piszesz posty, to czarno to widzę. Dlatego robię to z życzliwości a nie złośliwości.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj