Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jak zacząć, ważny temat.

Domyślnie Jak zacząć, ważny temat.

Cześć wszystkim.

Zdaję sobie sprawę, że na świecie są ludzie którzy potrafią wykonywać ataki typu DDOS, czy też umiejętnie tworzyć programy szpiegujące. Bądź co bądź w niektórych przypadkach jest to dobrą drogą, a wiedza na jego temat nie powinna być uważana jako ,,podziemie".
    Przejdźmy do konkretów- wiem że w tej chwili w waszych oczach staję się kolejnym rozwydrzonym dzieciakiem który pragnie ,,hackjerować", ale z mojego punktu widzenia traktuję sprawę poważnie.
    Chciałbym posiadać wiedzę na temat wykonywania odpowiednich elementów w tej dziedzinie czysto nauko, ale również po to aby w późniejszym czasie (gdy moje plany informatyczne wypalą) mieć dużą wiedzę na ten temat. Mianowicie zastanawia mnie fakt w jaki sposób nauczyć się tych podstawowych działań... W czym jest pisany skrypt DDOS wykorzystywany na serwerach dedykowanych, skąd posiąść informacje na temat ,,dokładniejszej" jego składni, język programowania umożliwiający prawie doskonałe tworzenie programów szpiegujących, na czym polega flood itd... Skąd ,,Ci" wielcy hakerzy wzięli wiedzę na temat tych wszystkich ataków?

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Zainteresuj się tematyką w teorii będziesz dowiadywał się nowych rzeczy to pomysły jak wykorzystać niedoskonałości systemu same wpadną Ci do głowy. Nikt Cię nie nauczy jak zostać "hakerem" (celowo dałem w cudzysłów) Wszytko wychodzi samo z siebie. Zacznij po prostu zdobywać wiedzę.

Domyślnie

Próbuję zdobyć tę wiedzę od przeszło roku, nie wiem czy jestem taki tępy, ale jak dotychczas wiem jedynie na czym polegają poszczególne ataki, a w praktyce nie potrafię nadal nic. Cała ta tematyka traktowana jet w internecie jak podziemie... Proste keyloggery w PHP potrafię napisać, choć tak na prawdę cóż to jest w porównaniu z atakami DOS, różnymi floodami, włamami na serwery...

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post
    Próbuję zdobyć tę wiedzę od przeszło roku, nie wiem czy jestem taki tępy, ale jak dotychczas wiem jedynie na czym polegają poszczególne ataki, a w praktyce nie potrafię nadal nic. Cała ta tematyka traktowana jet w internecie jak podziemie... Proste keyloggery w PHP potrafię napisać, choć tak na prawdę cóż to jest w porównaniu z atakami DOS, różnymi floodami, włamami na serwery...
    Jeśli chcesz tak szybko się tego uczyć to idź na jakieś płatne kursy.

Domyślnie

Ja siedzę w temacie dwa lata a dalej wiem niewiele i nie beczę, tylko dalej skrupulatnie zdobywam wiedze. Każdy jeden hacker powie ci, że nauka tego fachu, to proces wieloletni. Żeby nauczyć się tego w rok musiałbyś być komputerowym geniuszem.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Ja od 2007 (z przerwą) i nie powiedziałbym o sobie "Hacker" Kawał czasu minął parę*rzeczy zrozumiałem sporo jeszcze nie. Dobry kierunek obrałeś na początek tylko późno bo społeczność*coraz słabsza. Żadne "szkoły hakerów" tu nie pomogą. Co do języków programowania każdy jest dobry. Nawet jak sam napiszesz trojana w C++ może się*okazać że jest wykrywany przez AV Po paru dniach kodzenia mozna sie poirytować że robota idzie na marne.
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 02-26-2014 - 20:23

Zasady Postowania