Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Odnalezienie archiwalnego ogłoszenia w otomoto

  1. #1

    Domyślnie Odnalezienie archiwalnego ogłoszenia w otomoto

    Jestem tu nowy, nie mam do kogo sie zgłosić, nie mam pojecia do kogo iść, sprawa jest nastepująca.
    W styczniu 2011 roku zakupiłem samochód z ogłoszenia z otomoto, zarejestrowałem i w czerwcu zabrano mi auto ponieważ było kradzione, zbierałem wszystkie dane na temat sprzedającego lecz jakiś czas temu padł mi twardy dysk i wszystko straciłem. Obecnie sprawe chcą umozyc z pododu braku dowodów, wiem ze to ogłoszenie gdzieś jest bo w czerwcu je miałem, link wszystko, obecnie nie moge je zlokalizować, do dalszej sprawy potrzebuje tylko ogłoszenia a przede wszystkim numer telefonu jaki widniał w tym ogłoszeniu. jezeli ktoś mógłby mi pomoc lub poradzic jak to zrobić aby znalezc ten link, sadze ze dla wielu z Was to zaden problem natomiast dla mnie jest to prawie niemożliwe

  2. #2

    Domyślnie

    Słowa klucze to pewnie takie:

    otomoto samochód który kupił kenas1


    Jakby ktoś na podstawie tych informacji jeszcze odszukał kiedy ja sprzedałem samochód na otomoto też byłbym wdzięczny xD

  3. #3

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś może pomóc chetnie podam wszystko co pamietam.
    Ogłoszenie prowdopodobnie ukazało sie 26.01.2011 na portalu otomoto a sprzedający zakończył edycje tego ogłoszenia 27.01.2011.
    Chodzi o samochód BMW E46 z 2003 roku 316 benzyna sedan ceny nie pamietam ile była w ogłoszeniu ale miedzy 15300 a 16500, zdjecia były na parkungu przy autostradzie na dachu miał cb radio kolor samochodu srebny, miał alufelgi samochód na holenderskich rejestracjach, lekko uszkodzony lewa strona tylne drzwi,błotnik miejsce sprzedaży Częstochowa.. dokładnej treści ogłoszenia nie pamietam.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Prokuratura zglasza sie do otomoto o udostepnienie danych i po problemie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Teoretycznie tak.Prokurator idzie jak najkrotsza droga i po najmniejszej linii oporu. Moze sie myle ale ogłoszenia w archiwum otomoto sa tylko te które byly cała edycje czyli 14dni ale jezeli uzytkownik sam je usunął np. po 3 dniach to ogłoszenie nie jest zapisane w archiwum otomoto.Według mnie gdzieś musi byc to zapisane, przeciez za ogłoszenie trzeba zapłacic, nie wiem czy serwis otomoto posiada wykaz wszystkich WYSTAWIONYCH samochodów a nie tylko archiwum.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To jest pytanie do otomoto a nie do nas. Zdziwilbym sie jakby nie mieli archiwum, nawet jesli ogloszenie usunieto po 3 dniach. Poza tym Twoja sytuacja na pewno nie jest jedyna jaka sie trafila, wiec pewnie to juz cwiczyli z prokuratura.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj