Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak zrobić własnego Keyloggera na Windowsa?

Question Jak zrobić własnego Keyloggera na Windowsa?

Witam, mam problem z jedną osobą, obraża mnie w internecie. Wiem, że mieszkamy w jednej wsi, jednak poznanie jej byłoby zbyt trudne, gdyż nie mam zbyt dobrych kontaktów z innymi ludźmi u siebie na wsi. Nie chcę iść na policję, za dużo zachodu z tym wszystkim, żeby tylko dowiedzieć się kto to.

Wygląda to tak:

ta osoba ma konto na ask.fm, nie wiem, kto to. Czy dałoby radę zrobić taki myk, że ta osoba klika w link który jej dałem, a plik sam niewidocznie się ściąga np. poprzez cookie? Czy takie coś jest możliwe? Czy ta osoba musiałaby ściągnąć plik i go uruchomić? Jest jakaś metoda wyśledzenia tej osoby?

Domyślnie

Proponowałbym spoofing/phishing. Wysyłasz maila z treścią (tu się wykazujesz kreatywnością) i linkiem w którym wprowadzi swoje imię i nazwisko (tu również możesz się wykazać nadzwyczajnymi umiejętnościami zdobywania informacji)

Jeśli chodzi o kliknięcie w link i zainstalowanie keylogger też jest to wykonalne ale jest trudniejsze od pierwszego sposobu. Wymaga to raczej napisania kelogger'a np: w C niż myśleć, że się znajdzie gotowe rozwiązanie np: w postaci exe
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 02-21-2013 - 19:17

Zasady Postowania