Witam, jestem nowym użytkownikiem. Mam pewien problem, może uda nam się rozwiązać go razem.
Jestem współwłaścicielem sieci lokalnej, jak to się ma w praktyce? Ja z moim kuzynem jesteśmy podłączeni do Routera Livebox, oboje płacimy rachunek ( na pół). Jednak jest pewien problem, u niego w mieszkaniu znajduje się urządzenie livebox, i ja nie mam do niego dostępu.Tutaj naradza się problem, otóż kuzyn bez przerwy pobiera różne aplikacje, gry z Torrentów, jak pewnie tutaj wiadomo każdemu, one cholernie zawalają łącze.Najbardziej denerwujące jest to że gdy on odpala torrenty, ping w grze w którą gram wzrasta do 200+, i mam cholerne lagi.Próbowałem go namówić na program NetLimiter, oboje podzielilibyśmy sobie łącze (6Mb/s na pół)i wszystko było by okej, jego torrenty nie zaśmiecały by mojego łącza, lecz on nie chce się zgodzić. Tutaj moja prośba, moglibyście mi pomóc wykonać taką operacje jak podzielenie prędkości łącza na pół? Lub zdalne sterowanie wykorzystaniem łącza przez jego program p2p (BitTorrent)? Mam program NetCut i mogę jedynie odciąć mu dostęp do internetu, lecz ja chciałbym ograniczyć jego zżeranie internetu.Proszę o pomoc, ew. jakieś inne rozwiązanie. Pozdrawiam