Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Tor

  1. #1

    Domyślnie Tor

    Witam.
    Mam pytanie bo tak się zastanawiam.
    Jak jest ten cały TOR, który zapewnie anonimowość w sieci. Jeżeli, np. ktoś włamał się na stronę przy pomocy TORa (miał oczywiście zmienione te całe ip host jakiś tam blbabababa.tor..) + od siebie posiadał zmienne IP to jaka istnieje szansa, że taka osoba zostanie namierzona przez Policje?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli wszystko dobrze ustawił, powyłączał itp itd. http://nie-spamuj.eu/ochrona.html To szanse są.. nikłe.
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:59

  3. #3

    Domyślnie

    A może jakiś poradnik do dobrej konfiguracji, aby były nikłe szanse na wykrycie takiego osobnika?

  4. #4

    Domyślnie

    A może jakiś poradnik do dobrej konfiguracji, aby były nikłe szanse na wykrycie takiego osobnika?
    A co, zamierzasz bawić się w black-hata?
    Jeżeli sam nie potrafisz skonfigurować odpowiednio TORa, to poszukaj w sieci jakiegoś manuala. Google nie gryzie.

  5. #5

    Domyślnie

    Zostałem poproszony przez jednego z administratorów sieci serwerów Counter-Strike o próbę włamania na serwer (jego rzecz jasna). Udało mi się włamać na jeden z powodu takiego, iż serwerów 5, a każdy serwer ma innego właściciela.
    Zacząłem interesować się TORem, stąd ten temat.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Fajna sciema :-)
    Jesli masz pozwolenie to po co sie ukrywasz? Ewidentnie Twoj cel nie jest taki jaki podajesz ze jest.

    Poza tym CS dziala po UDP... Tor po TCP (UDP niby tez sie da ale dziala jak chce)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał czesuaf Zobacz post
    Udało mi się włamać na jeden z powodu takiego, iż serwerów 5, a każdy serwer ma innego właściciela.
    Ja szczerze mówiąc nie widzę tu związku przyczynowo skutkowego.

    ps: przy obecnej technice, tj: laptopach, internetem na kartę i materiałach wybuchowych można być anonimowym w 100% i bez TORa tylko, że to są drogie rzeczy xD
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 11-07-2012 - 01:00

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Ja szczerze mówiąc nie widzę tu związku przyczynowo skutkowego.

    ps: przy obecnej technice, tj: laptopach, internetem na kartę i materiałach wybuchowych można być anonimowym w 100% i bez TORa tylko, że to są drogie rzeczy xD
    A wszystko tylko po to żeby się włamać do serwa cs .
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj