Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Oszustwo w konkursie - prośba o pomoc

  1. #1

    Domyślnie Oszustwo w konkursie - prośba o pomoc

    Witam was bardzo serdecznie!
    Biorę udział w konkursie Poszukiwania konkursowe
    Są tu oszuści którzy w jakiś nieznany mi sposób wpływają na liczbę swoich głosów.
    Głos można oddać raz z jednego IP w całym konkursie i raz na dzień z tego samego maila.

    Organizator poinformował mnie że nie jest wstanie oddzielić głosów fałszywych od prawdziwych.
    Na pewno nie są to głosy oddane z proxy ponieważ w ciągu 3 minut jeden Pan nabił 3000 głosów.

    NP. DentoImpreza miał
    o 10.21 miał 19000
    10.22 miał 20000
    10.23 210000 głosów

    Bardzo prosiłbym was o pomoc. Nie chodzi mi o oszustwo.
    Chce uświadomić organizatora jak można wpłynąć na głosy i chce żeby najlepszy filmik wybierało JURY.
    Jeśli nie wierzycie to proszę sami napiszcie im jak to nabijają, ja chce tylko sprawiedliwości.

    Dziękuje wam wszystkim z góry za pomoc!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonek Zobacz post
    Organizator poinformował mnie że nie jest wstanie oddzielić głosów fałszywych od prawdziwych.
    Cytat Napisał bonek Zobacz post
    Chce uświadomić organizatora jak można wpłynąć na głosy
    Z opisu wynika, że organizator jest dostatecznie uświadomiony.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    Jeżeli nie są w stanie oddzielić głosów fałszywych od prawdziwych, ale mają (niemal) pewność, że spotkali się z oszustwem, to banować... i niech się uczestnik tłumaczy.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szarry Zobacz post
    Jeżeli nie są w stanie oddzielić głosów fałszywych od prawdziwych, ale mają (niemal) pewność, że spotkali się z oszustwem, to banować... i niech się uczestnik tłumaczy.
    Serio? A co jeśli uczestnik nie ma z tym nic wspólnego? Czytaj - ktoś mu robi niedźwiedzią przysługę.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    Serio? A co jeśli uczestnik nie ma z tym nic wspólnego? Czytaj - ktoś mu robi niedźwiedzią przysługę.
    No właśnie organizator nie może wyrzucić nikogo jeśli nie mają dowodów. Wiem że zmieniają User Agent. Ale co z adresami email ? Jakoś to muszą potwierdzać

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonek Zobacz post
    Wiem że zmieniają User Agent. Ale co z adresami email ? Jakoś to muszą potwierdzać
    Bez kodu źródłowego i logów niewiele można powiedzieć... oficjalnie :-]
    Ostatnio edytowane przez lame : 08-14-2012 - 21:34
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    Bez kodu źródłowego i logów niewiele można powiedzieć... oficjalnie :-]

    a nie oficjalnie ? Muszą używać jakiegoś skryptu lub programu które klika w linki w emailu. No i jakoś formularz automatycznie na stronie wypełniają.

  8. #8

    Domyślnie

    Celem jest wykonanie update na bazie danych, jeśli nie da się inaczej, pozostaje przejść przez formularz, trudno.
    Może istnieć prostszy sposób, problem w tym że oficjalnie nie można się brać za szukanie ^_^

    Jeśli pytasz o nazwy programów:
    Wszystko można łatwo zautomatyzować programem PhantomJS, do tego polecam nakładkę CasperJS.
    Ostatnio edytowane przez lame : 08-15-2012 - 11:05
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli zrobisz bezpieczne głosowanie - ludziom się nie będzie chciało klikać a jeśli zrobisz proste głosowanie dla baranów wtedy nie barany to wykorzystają i kółko się zamyka. Głosowanie cyfrowe w obecnej chwili to popis kto więcej umie w IT tak jak piszesz: P Taka forma głosowania powinna zostać wycofana: )

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj