Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Zainstalowanie programow

  1. #1

    Domyślnie Zainstalowanie programow

    Witam otóż mam takie do Was pytanie. Czy jest możliwa instalacja programów z takich gazet jak pc world niezbędnik komputer świat itp. do komputera, który nie posiada cd-rom'u? Chodzi mi o netbooka... Próbowałem przez obraz płyt wprawdzie idzie go utworzyć, ale nie da się go otworzyć...


    #edit
    Przepraszam za utworzenie tematu. Poradziłem sobie w taki sposób, że przerzuciłem sobie setup tylko programu i zainstalowałem heh. Głupie jest to, że nie można otworzyć obrazu, a przenieść setup się da heh. Dzięki
    Ostatnio edytowane przez Vrash : 07-22-2012 - 20:45

  2. #2

    Domyślnie

    masz internet to po co ci cd rom? oO

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Czasami na prawde jest potrzebny... probowales instalowac np windows'a na netbook'u bez CD? fajna zabawa - wypalenie ISO na pendrive'a i boot z pen'a - czesto windows robi reset usb bus w trakcie instalacji i calosc idzie sie je...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, ponieważ są do tego narzędzia (zaciągnięte z AD) do Backupu i podnoszenia systemu bez CD, prosto z obrazów. Bez jakichś zabaw. Tylko trzeba te narzędzia znać, wiedzieć że są np. w Windows 7.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Czasami na prawde jest potrzebny... probowales instalowac np windows'a na netbook'u bez CD? fajna zabawa - wypalenie ISO na pendrive'a i boot z pen'a - czesto windows robi reset usb bus w trakcie instalacji i calosc idzie sie je...
    Nie pamietam kiedy z niego korzystalem. Mi sie jeszcze nie zdazylo zeby windows mi resetnal busa usb. Byc moze.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Na przyklad Dell Dimension GX520... w przypadku CD USB naped ponownie sie rozkreca ale USB z wgranym obrazem wykruwa sie juz jako USB a nie jako CD/DVD tak jak to wykryl BIOS i po sprawie
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Czasami na prawde jest potrzebny... probowales instalowac np windows'a na netbook'u bez CD? fajna zabawa - wypalenie ISO na pendrive'a i boot z pen'a - czesto windows robi reset usb bus w trakcie instalacji i calosc idzie sie je...
    A czym tworzyles bootowalny pendrive? Ja robie w UltraIso i nie mialem problemow. Wczesniej jak robilem to jakimis skryptami czasem byly jaja podczas instalacji, braki plikow itd.
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał bemyself Zobacz post
    A czym tworzyles bootowalny pendrive? Ja robie w UltraIso i nie mialem problemow. Wczesniej jak robilem to jakimis skryptami czasem byly jaja podczas instalacji, braki plikow itd.
    z tym sie zgodze zwlaszcza jesli chodzi o sterowniki do dyskow.

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Unetbootin pozwala wypalic dowolne ISO na pendrive'a
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj