Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: BackTrack 4 i karta Intel® PRO/Wireless 3945ABG - Problem

  1. #1

    Exclamation BackTrack 4 i karta Intel® PRO/Wireless 3945ABG - Problem

    Witam!
    Posiadam nową wersję BackTrack'a w wersji 4. Niestety posiadam pechową kartę sieciową Intel® PRO/Wireless 3945ABG. Postępowałem według instrukcji zamieszczonej tutaj: http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=ipw3945.
    Niestety przy wywołaniu funkcji "make" otrzymuję błędy. Jego treść jest bardzo długa więc zamieszczam ją w pliku tekstowym:http://www.super-zdrowie.ugu.pl/ipw.txt.
    Nie wiem czy nie wrócić na BT3, ponieważ tam działało wszystko bez zarzutu.
    Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam,
    mleko64

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie odpalalem tej karty na BT4 ale wyglada mi z tego ze brakuje Ci jakiegos pakietu -dev, najprawdopodobniej cos w rodzaju kernel-headers bo tam powinny byc wszystkie symbole do modulow kernela.

    Dobry test - sprobowac najpierw skompilowac kernel, nie wazne co i jak w nim jest ustawione, po prostu sprawdzic proces kompilacji... jesli sie skompiluje to to tez powinno.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    No dobra, zaopatrzyłem się w najnowszy stabilny kernel 2.6.32.5. Postępowałem według tej instrukcji: http://uel.jogger.pl/2006/08/05/how-...lujemy-kernel/ i wszystko było ok, lecz prawie przy końcu (tak przypuszczam) dostaję komunikat, że brakuje miejsca na dysku. Backtrack'a uruchamiam z pendrive'a o pojemności 8GB, ale nie mam trybu zapisu danych i zmian konfiguracyjnych. Ciekawe jest, że miejsca na pamięci nie ubywa, więc wszystko trzyma w pamięci RAM? Ramu mam 2GB.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dane sa w RAM bo nie masz dysku na ktorym molgby zapisywac dane, wiec to co kompiluje to idze do RAM wlasnie.

    Dobra... skoro kompilacja poszla dosc daleko, to zrob wszystko jak do kompilacji kernela ale jej nie rob, skompiluj ipw3945 wtedy
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    No więc wydałem polecenie "sudo apt-get install build-essential bin86 kernel-package libqt3-headers libqt3-mt-dev", coś tam się zainstalowało, później przeniosłem sterownik do katalogu usr/src i jako administrator wykonałem polecenie "make". Niestety dalej to samo...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 19
    Autor: 06-03-2012, 10:17
  2. Intel Wireless 5100 i wardriving
    By hincos in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-27-2009, 18:03
  3. Intel Wireless Link 4965AGN - możliwości...
    By markossx in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 06-05-2008, 21:26
  4. Odpowiedzi: 12
    Autor: 03-30-2008, 15:01
  5. cracking z karta intel pro 3945 a/b/g
    By plastus1983 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 12-15-2007, 19:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj