Witam

Mam pytanie odnośnie streamingu video w pingwinie.

Poszukuję rozwiązania, które pozwoli mi utworzyć video streaming live w linuchu.
Od ładnych paru dnie męczę się z ffmpeg ale za chińskiego grzyba nie chce mi działać jak powinien. Na swoim osobistym kompie w domu odpaliłem przy jego użyciu stream z kamerki usb w parę minut, ale "przeniesienie" tego na serwery w firmie nie daje zupełnie rady. Nie jest to jakaś mega wymyślna konfiguracja - ot tuner bt878 (moduł bttv) oraz karta dźwiękowa (alsa), wchodzi sygnał po chinchu a ma wyjść asf/mpeg/cokolwiek/flv via IP.
Sprawdzałem już DarwinStreamingServer - ale do live streamu się nie nadaje, potrafi odtwarzać tylko pliki. Jest jakaś zubożona wersja helixa, ale real media wymaga specjalnego klienta (mało popularny w porównaniu z asf czy mpeg) a dwa, że serwer wg opisu jest naprawdę mocno zubożony.

Klientów w każdej chwili na streamie ma być około 60-100 - to tak na oko

Jeśli ktoś z was ma jakieś sugestie odnośnie serwera do zrealizowania streamingu live video będę wdzięczny.

Jeśli ktoś wie dlaczego nie działa mi stream w ffmpeg również czekam na sugestie. Dodam, że ten sam ffmpeg przy ustawieniu na wyjściu pliku na dysku daje oczekiwany efekt - np. śliczny wmv. Jeśli natomiast zamiast pliku na dysku ffmpeg ma wypluwać feed do ffserver to sprawa się rypie.