Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Jaki system wybrać?

Domyślnie Off-topic

Ten facet zaskakuje mnie kazdego dnia a pracujemy razem od poltora roku Czyta po arabsku, gada po francusku, nauczyl sie juz nieco polskiego, zna kilka(nascie) jezykow programowania i ostatnio opowiadal jak dla jednego uniwerku pisal aplikacje do symulacji zachowania wysokoenergetycznej plazmy w jednym z jezykow w ktorych juz nikt poza naukowcami nie programuje :P albo jak powinno sie projektowac kompilatory (kiedys jeden nawet napisal).

Na prawde niezly gigant z niego... ale na tym koniec bo poszlismy ostro off-topic.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

ivo
    ivo jest offline

Domyślnie

SD, słuchaj: wgrywasz sobie ubuntu czy jakiego tam linuksa chcesz, po instalacji odpalisz sobie kompa, pojawi Ci sie menu z wyborem systemu, mozesz strzałkami góra/dół wybrać system, czy to linux, czy windows i naciskasz enter. Mozesz tez ustawic czas na wybór, więc jest możliwość, że jeśli w tym menu nic nie wybierzesz w ciągu np. 5 sekund, to po upływie tego czasu załaduje Ci się np. windows. LiveCD jest spoko, ale nie jak ma się 256MB ramu.

~SD
    ~SD jest offline I'm Lame... [-_-]

Thumbs up

No ja mam 512 RAM. Dobra, dzieki za informacje, wlasnie o takie cos mi chodzilo Wiec brat po wlaczeniu kompa nie bedzie mial (ufff ) zadnych problemow. cool!

Pozdrawiam
    ~SD

PS: Wybieram Kubuntu - może jeszcze facet u którego zamawiam Kubuntu ma jeszcze jeden egzemplarz Jak nie - szukam dalej
    "Jeżeli nie dążysz do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągniesz"

Domyślnie

Nie kupuj, nie zamawiaj, zassij z sieci - to 1 CD o ile pamietam, wypalasz i masz... no chyba ze chcesz kolorowy krazek :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

zamawiasz? ale placisz za niego?
    jak tak to daj sobie spokoj, ja moge Ci pzeslac (oczywiscie za free )bo mam kilka plytek z tym, jak cos to daj znac na PM
    Ostatnio edytowane przez studencik20 : 08-30-2007 - 11:58

Sardihan jest offline Blastmaster

Domyślnie

mam kubuntu 7.04 z orginalnym nadruczkiem (taka ładna niebieska plytka prosto od cononical LTD ) i tekturkowym opakowaniem .. mam tez zwykłe ubuntu a edubuntu dostanie za 2 tygodnie :P

~SD
    ~SD jest offline I'm Lame... [-_-]

Lightbulb

Jeżeli ktoś by sprzedawał Linux'a lamałby prawo! Zgodnie z licencja GNU costam... Na Allegro płacisz tą symboliczną złotówkę (bo nie mozna wystawic aukcji z 0,00zl) ale koszt przesylki 8 zl!

Na forum w dziale Rozdajemy plyty jest koles z mojego miasta z Kubuntem - ma 8 plyt ale post byl pisany w srodku maja, wiec czy je ma nadal Napisalem mail wczoraj ale nie odpisal (pewnie juz nie uzywa tego maila)...

Za Kubuntu/Ubuntu zamawiajac z oficjalnej sieci nie placisz nic, tylko czekasz strasznie dlugo, ale ja nie moge sie polapac z rejstracja...

No ładnie się prezentuje niebieska plytka z nadrukiem Kubuntu w tekturce - marzenie!

studencik20 to na PM - dzieki!
    "Jeżeli nie dążysz do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągniesz"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12