Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Jak odistalować ??

Exclamation Jak odistalować ??

Mam problam, otóż zainstalowałaem Ubuntu Professional, --> tryb tekstowy --> i nie wiem jak to odinstalować --> usunąłem partycje ale potem przy starcie mi pisze że nie może znaleźć jakiegośGNUM'a czy cos takiego.
    Czy da sie jakos tego Ubuntu Professional odistalować

Domyślnie

pozostal bootloader, nadpisz go bootloaderem innego systemu
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

Domyślnie

bootloader a jak sie to robi ;/;/;/;/ ;/;/

Domyślnie

odpal kompa z plyty windows i w konsoli:

fixmbr
    lub
    fixboot
    * markossx *

Exclamation

OK juz patrze --> dzięki all
    Ostatnio edytowane przez slawek14 : 04-21-2007 - 08:41

Domyślnie

EEE... jest problem otóż daje tam konsole i pisze żebby wpisać coś aby sie zalogować czy coś takiego --> no ale ja tylko moge nacisnąć jakąś jedna cyfre, litere żadnych poleceń
    Ostatnio edytowane przez slawek14 : 04-21-2007 - 08:42

Domyślnie

Cytat Napisał slawek14 Zobacz post
    Mam problam, otóż zainstalowałaem Ubuntu Professional
    Chlopie... co ty za cuda wyciagasz... najpierw jakies Ubuntu 6.12 PL pozniej Ubuntu Professional... cos nie tedy droga... Jak jakies dziwactwa wrzucasz to pozniej sie nie dziw ze nie wiesz co sie dzieje... sorry - takie jest moje zdanie...

Co do naprawiania blootloader'a... odpal z DOS'a 'fdisk /mbr' i zalatwi sprawe.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Wybaczcie ze pisze jako osobny post... ale to jako dodatek do mojego poprzedniego tyle ze dosc istotny...

Cytat Napisał slawek14
    Mam problam, otóż zainstalowałaem Ubuntu Professional
    W zainstalowanym Ubuntu wchodzimy w menu System -> O Ubuntu:

Cytat Napisał System --> O Ubuntu

Ubuntu jest otwartym systemem operacyjnym zbudowanym w oparciu o jądro Linuksa. Społeczność Ubuntu kieruje się zasadami zawartymi w Filozofii Ubuntu: oprogramowanie powinno być bezpłatne, dostępne w wielu językach i przyjazne użytkownikowi. Ludzie powinni mieć możliwość wyboru i modyfikowania programów według uznania. Dlatego:
    • Ubuntu jest i zawsze pozostanie bezpłatne i niema żadnej dodatkowo płatnej "wersji enterprise", udostępnamy produkt naszej pracy dla każdego na tych samych Wolnych warunkach
    • Ubuntu zawiera najlepsze narzędzia z zakresu dostępności i koordynacji tłumaczeń, jakie może zaoferować społeczność wolnego oprogramowania, tak aby z Ubuntu mogło korzystać tak dużo osób jak to tylko możliwe.
    • Cykl wydawniczy Ubuntu jest regularny i przewidywalny. Kolejne wydania ukazują się co sześć miesięcy. Można używać edycji stabilnej lub zainstalować wersję rozwojową. Każde wydanie jest wspierane przez przynajmniej przez 18 miesięcy.
    • Ubuntu całkowicie trzyma się zasad rozwoju otwartego oprogramowania. Zachęcamy do używania i rozwijania go oraz dzielenia się nim z innymi.
    Wydaje mi sie ze to nie pozostawia juz zadnych zludzen... slawek14 - nie wiem co za badziewie dopadles - jak widzisz nie ma wersji Professional ani zadnej innej...

Temat zamkniety.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania