Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Niewidok na Konnekcie

  1. #1

    Domyślnie Niewidok na Konnekcie

    Słyszałem coś o tym,że jeśli ma się konnekta to widać gdy ktoś jest niewidoczny... czy to prawda i jeśli tak jak zrobić aby można było wychwycić niewidocznych

  2. #2
    matek_112 Guest

    Domyślnie

    To prawda, tylko nigdy nie masz 100% pewności czy dana osoba jest w tej chwili niewidoczna, zwłaszcza gdy ktoś ma cały czas opis... Zainstaluj i przetestuj a sam będziesz wiedział na jakiej zasadzie to działa.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Oczywiscie nie ten dzial.... co to ma wspolnego z hackingiem moze ktos wyjasnic? Przenosze do 'komunikatory'...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Chlopak nie wiedzial gdzie to podpial to pod hacking, jak to robi wiekszosc ludzi :P Na AQQ pokazuje kto sie robi na niewidoczny...

  5. #5

    Domyślnie

    ja mam AQQ i nie pokazuje

  6. Domyślnie

    Ech...kids, konnekt informuje użytkownika (pod warunkiem że ta funkcja jest włączona a domyślnie jest) o każdej zmianie opisu - czyli tak, w gadu-gadu jeżeli ktoś siedzi na nie widoku i zmieni opis to nasze oko raczej tego nie zobaczy (bo lista kontaktów jest dłuuuga), natomiast konnekt wyświetli dymek żę ten czy tamten zmienił sobie opis a nie jest dostępny (skoro sobie zmienia to można przypuszczać że się ukrywa) i o to cała filozofia
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  7. #7
    matek_112 Guest

    Domyślnie

    hedVB ja bym się z tobą kłócił ponieważ bawiłem się przez pewien czas konnektem i tak średnio to odświeża co 30 min (i pokazuje czy dana osoba jest ukryta) nawet jeśli ktoś przez cały czas nie miał opisu, ale mimo to nie masz 100% pewności czy ktoś siedzi czy nie. Możesz ze mną się nie zgadzać no ale...

  8. Domyślnie

    Chyba się nie rozumiemy, fakty są takie że konnekt informuje nas o każdej zmianie statusu bez względu na dostępność kontaktu (Gadu-Gadu nie pokazuje komunikatu o zmianie opisu kiedy kontakt jest niewidoczny/niedostępny - konnekt to robi) my jedynie możemy przypuszczać że ktoś się ukrywa skoro jest niedostępny a co chwilę zmienia opis...
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  9. #9
    matek_112 Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał hedVB Zobacz post
    Chyba się nie rozumiemy, fakty są takie że konnekt informuje nas o każdej zmianie statusu bez względu na dostępność kontaktu (Gadu-Gadu nie pokazuje komunikatu o zmianie opisu kiedy kontakt jest niewidoczny/niedostępny - konnekt to robi) my jedynie możemy przypuszczać że ktoś się ukrywa skoro jest niedostępny a co chwilę zmienia opis...
    Tak i nie do końca. Ponieważ konnekt nie zawsze informuje nas o zmianie. Czasem pokazuje czasem nie.

  10. Domyślnie

    Korzystam właśnie z konnekta, jest taka wtyczka która niby sprawdza tych nie widocznych, opiera się to na zasadzie pingu - jeżeli komp kontaktu odpowie to zostanie uznany za nie widocznego, ale przecież komunikator może być off a komp on więc nie zabardzo się sprawdza

    Nie chce tworzyć nowego wątku, a mam pytanie bardzo ważne dla mnie , to już sprawa wyżej wagi Czy możliwe jest żeby konnekt się pomylił i wyświetlił mi adres IP osoby która nie ma mnie na liście kontaktów? Przecież to główny warunek takich informacji - kontakt musi mieć mnie na liście. Jestem pewien że ta osoba nie ma mnie na liście, a informacja o adresie IP pojawiła się i była przez kilkanaście minut, potem znowu znikła i już więcej się nie pokazała czy to możliwe że konnekt się pomylił
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj