Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: GG - problem wylogowywania

  1. #1

    Domyślnie GG - problem wylogowywania

    Witam

    Chciałem poruszyć pewien temat, który mnie trochę nurtuje. Od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś newbie w komputerach ale hackingiem sie jednak nie zajmuję.

    Chciałbym się dowiedzieć od kogoś bardziej siedzącym w temacie czy jest mozliwe w ogole napisac jakiś program, który utrzymywałby nasze połaczenie (naszą sesję) na GG.
    Przedstawie sytuacje na przykładzie:

    Loguje się na konto GG swojej dziewczyny i przychodzą czasem zadziwiająco ciekawe wiadomości na GG. Problem w tym, że po wejsciu ja ją wylogowuje automatycznie i pojawia jej sie czerwone słońce, więc po chwili loguje się jeszcze raz i to wtedy znowu ja jetem niedostępnym i mam małe szanse ze wieksza ilosc ciekawego materiału do mnie dojdzie.

    W związku z tym pytanie czy da się zrobić tak by po zalogowaniu się na jej/czy kogokolwiek innego konto można się utrzymać przy połączeniu i druga osoba nie mogła by w tym samym czasie już wejśc co ja i tym samym powrotnie mnie rozłączyć.

    GG to nie Skype niestety gdzie można byc zalogowanym przykładowo w 2 osoby w tym samym czasie, i tam dochodzi cała rozmowa 2 osob w czasie rzeczywistym :| (oczywiscie mowie o tym ich czacie).

    Czy jest jakis sposob na GG ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    Niestety gg tak nie da rady. Chyba że Twoja dziewczyna używa gg<v6.1. Z tego co wiem to w jakiś sposób jest to zablokowane na 1 ip. Możesz natomiast dobrać się do jej archiwum, poczytaj w dziale socjotechnika jak i co i po co. Poproś o np. całą zawartość katalogu z Docume.../nazwa usera/dane programow/user bo np. .... sypnęło Ci się gg i krzyczy przy uruchamianiu ze brakuje takiego katalogu i ze czegos tam nie moze znaleźć. A jako że np. nie zdążyłeś wyeksportować kontaktów na serwer, to nie chcesz ich tracić poprzez reinstalację programu... kitów masz co nie miara do wyboru

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Z tego co wywnioskowałem masz fizyczny dostęp do jej gargulca... Więc skopiuj sobie ten katalog jak mówił mój przedmówca i poszukaj w sieci jakiegoś rozgryzacza archiwum.

    Możesz jej jeszcze podesłać spyaya, nasłuchującego na porty serwera GG...
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki, że staracie się pomóc ale to wszystko wiem i nie jednej osobie to zrobiłem Chodzi o to,że w tym momencie jest taka sytuacja, że nie mam fizycznego dostępu do komputera, bo tak to oczywista sprawa ze skopiował bym sobie w wolnych 30 sekundach przy kompie archives.dat na pendrive'a i wrzucił do katalogu GG u siebie na jednym z kont i sobie odczytał. Sęk w tym , ze nie moge :|

  5. #5

    Domyślnie

    pamietam ze byl watek na forum o odczytywaniu archiwas.dat

  6. #6
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Więc widzę tylko dwa wyjścia, spełniające cel. Pierwszym jest przełamanie systemów bezpieczeństwa i uzyskanie nieautoryzowanego dostępu do komputera dziewczyny, co równa się złamaniu prawa i być może nawet trzyletnim pobytem w więzieniu. Drugie jest nieco bezpieczniejsze pod względem prawnym, po prostu poprosić o ten plik, ponieważ... dla przykładu, ponieważ gadu-gadu go chce, a tobie go zjadł jakiś wirus i AV wywalił...
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  7. #7
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    observator, mam wrazenie -popraw jeśli się mylę - że to jest Twoja !była! dziewczyna, więc raczej juz nawet w przyszlosci nie bedziesz mial dostepu do kompa?
    Nikow - może gość zna hasło po prostu ...
    w takim przypadku ( nie znając Twoich możliwości programistycznych ) mam rozwiązanie dla laika - kiedyś pisało się takie skrypty batch pod wina. PRoste jak barszcz, uzywasz dosowych polecen w sumie. piszesz skrypciocha który znajduje ten plik na dysku, używa windowsowego programu ftp do wysłania go na serwer. Następnie konwertujesz batcha na com/exe przy użyciu jakiegoś konwertera bat2com, bat2exe (żeby nie dalo się zajrzec w kod), później uzywaj jednej z setek technik opisanych na tym forum, by plik zostal na jej kompie uruchomiony i masz pliczek...
    Oczywiście jest to przykładowe rozwiązanie, i przedstawione zostało !wyłącznie! w celach edukacyjnych

  8. #8

    Domyślnie

    javaman właśnie o to chodzi ze neiwiem co jest z nami i chwilowo to taka separacja ale chce wiedziec z jakich powodow. I mam duzo podejrzen niestety o nieszczerosc w stosunku do mnie.

    Zainteresował mnie ten skrypcik o którym wspomniales, śek zeby to nie było wykrywalne przez zadne AV. Niestety moje zdolnosci programistyczne mimo ze to moze jest proste jak wspomniałes nie są na takim poziomie by to wykonać, poniewaz nei zajmuje sie programwoaniem. Poprostu byłbym wdzieczny gdyby ktos takei coś mogł mi udostepnic bo przez laskę juz mnie deprecha bierze (człowiek zakochany tak ma heh).

    Ps. Chce ktos zhackowac numer tego barana co prowadzi BB ? Bo to własnie znim sie teraz umawia niby na "kawe". Numer jest w 100% autentyczny heh grrrrr

  9. #9
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    z kądś to znam...nie zazdroszczę. No stary - odrobina wysiłku, nie mogę dać gotowca, taka zasada na tym i nie tylko na tym forum.
    Podpowiem co nie co jednak:

    wpisz w cmd ftp -? dostaniesz możliwe opcje programu ftp.
    W google wpisz "dos wyszukiwanie plikow"
    plik edytujesz w notatniku, zapisujesz jako np. skrypt.bat zmieniając opcję przy zapisie na wszystkie pliki - a nie txt.
    W pliku zapisujesz normalne polecenia dosa, tak jak byś je wprowadzał do konsoli.
    caly skrypt to ze 4 linijki, jak widzisz latwiej by mi bylo napisać Ci go niz się tu produkować, ale zasady jakieś są nie obrażaj się, to nic trudnego.
    A numer możesz dać, moze gość lubi duże ilości reklam, to przecież nie zakazane a ja nie lubię BB.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj