Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Stosowanie Javy w pracy

  1. #1

    Domyślnie Stosowanie Javy w pracy

    Witam!

    Postanowiłem sobie że spróbuje javy. Puki co korzystam z takiego kursu
    CoraxTheTutor - YouTube

    Lepiej mi jakoś wchodzi do głowy programowanie w Javie GUI. Lecz też staram się uczyć programowania w javie tak jak nazwana jest playlista w linku i doszedłem do 15 odcinka i zaczęło się obiektowe, obiektowe nie bardzo mi wchodzi do głowy.

    A wiec do rzeczy, co radzicie abym się uczył, co bardziej mi się przyda, rozumiem że podstawy to podstawy ale czy obiektowe programowanie w pracy programisty przydaję się?

    Chciałbym poznać waszą opinię co się uczyć, może macie jakieś wskazówki, jakieś kursy sprawdzone przez was.

    PS. Puki co w GUI prawie zrobiłem swój kalkulator, myślę że po 4 dniach nauki to i tak dobrze.

  2. #2

    Domyślnie

    Java sama w sobie jest obiektowa. Programowanie obiektowe w Javie to podstawa, bez umiejętności programowania obiektowego nie masz czego szukać w javie.

    Oto co ci się przyda.
    "Java. Podstawy. Wydanie IX" - Książka, kurs - Cay S. Horstmann, Gary Cornell - Wydawnictwo Helion, księgarnia internetowa informatyczna helion.pl

  3. #3

    Domyślnie Java

    Samą javą obiektowo nie po programujesz za wiele zawodowo ... Przydaje się kilka frameworków itd... poczytaj dokładnie a załapiesz o co chodzi

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Moim zdaniem współcześnie bez programowania obiektowego nie ma czego szukać w żadnym z wysokopoziomowych języków. To nie lata 90.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj