Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: naprawdę freewarowe templatki

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie naprawdę freewarowe templatki

    Szukam czasem po necie jakichś templatek do stron, często bezinteresownie - dla kogoś znajomego, szukam więc bezpłatnych. Z resztą płacąc nigdy nie mam pewności ze naprawdę dostanę to za co płacę, tym bardziej ze np. strona oferujaca takie templatki jest w USA.
    Często w swoich poszukiwaniach trafiam na naciągactwo i ściemy. Poniżej ranking najbardziej wkurzających praktyk: od najmniej wkurzających do tych najbardziej skur....skich.

    1. Strona opisana jako zawierająca free templatki, na stronie darmowe templatki to moze 10 jakichs naprawde ochydnych badziewi. Reszta to płatne ładne templatki - choć i tak ich cena nie ma nic wspólnego z jakością - nie myślcie sobie.
    2. Strona opisana jak powyższa a na niej same linki do stron z templatkami premium.
    3. Templatki owszem free, ale syf taki ze wstyd nawet patrzeć
    4. templatki free, bardzo ładne, nawet chcę ściągnąć jakąś. No tylko trzeba się zarejestrować. Ok. Wklepuję mozolnie (nieprawdziwe oczywiście) dane, emaila na który wysyłać będą maaaasę spamu. To na koniec gratulują mi ze się zarejestrowalem, i jako potwierdzenie rejestracji wpłać nam 40$.... ręce mi opadły.
    5. To jest chyba totalne chamstwo - na początku myślę sobie:" raj!" pełno templatek - pięknie po prostu, świetna grafa, i naprawde free, nawet rejestrowac sie nie trzeba. podgląd biorę - żadnych tam napisów ze demo czy ze cośtam. Zaciągam wiec trochę po półgodzinnym wybieraniu... Uradowany, wszelako po całym wieczorze spędzonym na poszukiwaniach znalazłem swego świętego grala. Przegladam swa zdobycz a tam niespodzianka! na każdej z nich w tle każdej grafiki coś czego nie było jakoś na podglądzie - "removable watermark". Nie trzeba chyba tego komentować.

    Piszę tego posta z 2 przyczyn. Abyście sprawdzali w swych poszukiwaniach takie strony pod kątem tego typu numerów, oraz by zapytać czy może zna ktoś jakieś strony z templatkami flash/css/html/omg/rotfl warte polecenia, nie prowadzone przez bandę oszustów?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    No jak fajnie, chcialem wlasnie zalozyc identyczny temat, nadajemy na tych samych falach ;D
    Tylko ze ja znalazlem strone z nalepszymi webami jakie wiedzialem w zyciu
    http://coolhomepages.com
    teoretycznie sa to fajne weby i ich rating, ale praktycznie reklamujace sie firmy webmasterskie ktore IMO robia totalny high end, nic tylko podpiepszac ;D
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    może ja się mylę, ale tam chyba free nie ma..

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    httrack i wio, nie ogladaj sie czy fre czy nie :P

    OT
    wlasnie jestem na krotkim urlopie na mazurach i snifuje sobie w obrebie hotspota, ludzie to jednak zboczenczy...

    psuc nie bede, niby mozna na cygwinie odpalic aircracka, ale nie chce mi sie za bardzo ;p
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 07-02-2008 - 23:54
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj