Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Wyłączanie firewalla?

  1. #1

    Arrow Wyłączanie firewalla?

    Witam , zastanawia mnie czemu na forum Anonymous pisze że trzeba wyłączyć firewalla aby użyć LOICA (dos, ddos) .
    Zdaje mi się że w downloadzie LOICA który dają niby Anonymous jest tam trojan i jeśli wyłączymy firewalla to będzie łatwiej im się wkraść do naszego kompa.Co o tym myślicie? :>
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 14:23

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Bardzo mozliwe... wylaczasz firewall, jestes latwym celem a LOIC jest jedynie do tego aby Cie namierzyc bo jestes podpiety do C&C - latwy farming maszyn ktorych userzy nie beda mieli pojecia ze cos zlego sie dzieje :-D
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Znalazłem ciekawy artykuł na ten temat:
    Kod:
    niebezpiecznik.pl/post/anonymous-infekowali-was-zeus-em-nie

  4. #4

    Domyślnie

    Heh takie są te dzisiejsze "pr0 hax0rzy" którzy myślą że jak ściągną hoica/loica i darmowe vpn są nie wiadomo kim..
    Niektórzy z Anonymous to dzieci , ale wiem że gdzieś tam są Ci prawdziwi którzy psują strony nie bawiąc się ddosowaniem.
    np strona gov.
    youtube.com/watch?v=kqOL1rrIvKo
    .
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:39

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tak... ci prawdziwi (przynajmniej czesc) aktualnie siedza w areszcie albo pracuja dla FBI (Sabu) i pomagaja aresztowac pozostalych :-D
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Teraz FBI ma takie programy i metody że.. :/, ale mnie wkurza taka postawa dzieci bo myślą że jak ddosują to są hax0rami ^^, do tego się chwalą , się nie dziwie że pełno niby Anonymous siedzi teraz po drugiej stronie za kratkami http://karne.pl/obwiniony.html i ktoś im wysyła paczki .
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:38

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sabu jak zostal zlapany i przycisniety to poszedl na wspolprace... jakbys mial do wyboru wspolpracowac albo dluuugo nie zobaczyc dwojki swoich malych dzieci to tez bys pewnie zmiekl. Niestety wiekszosc osob ktore bawi sie i robi ataki pod szyldem 'anonymous' nie zdaje sobie sprawy z tego jakie moga byc konsekwencje ich czynow i ze to sie odbije nie tylko na nich ale tez na ich rodzinach i bedzie sie ciagnelo jak smrod przez reszte ich zycia.

    Znam ludzi ktorym odmowiono pracy albo wjazdu do kraju X bo kiedys mieli wyrok (nawet w zawiasach) albo zostali zatrzymani z trawka w kieszeni - ich nazwiska sa na liscie i teraz maja problem :-(
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie jest to strasznie głupie, tak straszyć że już nie zobaczysz rodziny o jakieś strony internetowe , a za zabicie kogoś masz wyrok w zawieszeniu bo powiesz "niechcący" albo sędzia powie "jesteś jeszcze młody" , po porostu szkoda słów :|.
    Dobra co chciałem to się dowiedziałem (że tak zrymuje ) , możecie zamknąć temat bo jeszcze powiedzą że spamujemy .
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:37

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Roznica tylko na tym, ze te strony internetowe i straty spowodowane atakami ida w miliony jesli nie miliardy dolarow - takie cos narusza zycie bardzo wielu osob ale oczywiscie o tym atakujacy juz nie mysli. Wyroki szybko sie dodaja... jednemu kolesiowi wyszlo 124.5 roku wiezienia za to co spowodowal, pozostali z tych szesciu ostatnio zatrzymanych ma 10-15 lat srednio.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10

    Domyślnie

    Kiedyś widziałem pewien cytat jakiegoś hackera:
    "Tylko hacker może złapać hackera" , gdyby nie Sabu i paru innych raczej nikt z Anonymous by nie poszedł do więzienia oprócz tych którzy wszystko to robią ze swoim ip i na windowsie.
    Nie wiem czy można mu wierzyć ale widziałem jak ktoś napisał że wykradł z paypalu parę tysięcy używając backtracka tylko zmienił MAC a ip miał swoje ;p(według mnie kłamał ale kto wie... ;>).
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:36

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj