Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Pobranie określonego pliku przy auto starcie pendrive'a

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Pobranie określonego pliku przy auto starcie pendrive'a

    Witam Ciekawi mnie czy juz coś takiego jest ew czy ktoś by umiał mnie pokierować jak to zrobić. Chodzi o to aby tak zmodyfikować pendrive'a aby przy auto-starcie wyszukiwał i kopiował do swojej pamięci określony plik w tym wypadku chodzi mi o archiwum gady-gadu czyli plik archive.db (gg 10) Mile widziana by była elastycznosć programu czyli możliwośc zmiany wyszukiwania określonego pliku

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie jest to problem napisac taki skrypt - problem go uruchomic przez autorun - pare miesiecy temu MS w jednej z latek zablokowal autorun calkiwicie na wymiennych napedach - USB/CD/itp. Jesli ktos ma wlaczona aktualizacje to caly Twoj plan diabli wzieli
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    A mógłbyś mnie pokierować na źródło wiedzy jak ten skrypt napisać ? Czy poprostu wystarczy zmodyfikować tylko autorun.ini?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jasne... pierwsze 5 bedzie wystarczajacym zrodlem http://tinyurl.com/3p7t66d
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Nie uważaj mnie za kogoś kto najpierw pyta a później używa googli. Jestem inny :P tylko że ja wpisałęm autorun.ini i dlatego zwróciło mi błędne wyniki

  6. #6

    Domyślnie

    TQM co myślisz o użyciu ścieżek bezwzględnych dysku C. Tam prkatycznie nikt nie zmienia litery ani nic w tym dysku czyli jest szansa że może by się to udało tyle ze nie wiem jak zrobić aby zostało wykonane polecenie kopiuj/wklej [chodzi mi nadal o to żeby to się skopiowało na pamięć flash. Nadal szukam a i mam pytanie mam szukać w komendach windowsa czy zły trop?

  7. #7

    Domyślnie też chciałem by znać, jak to można zrobić

    [też chciałem by znać, jak to można zrobić

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj