Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: problem

  1. #1

    Domyślnie problem

    witam jestem nowy i mam mianowicie taki problem :
    włanczam internet który chodzi ok 30 min po czy pojawia sie komunikat o błedzie i internet sie zawiesza pomaga dopiero restart kompa.
    system instalowałem wczoraj i niewiem co sie dzieje.to komunikat o błedzie:
    "Generic Hoost Process for Win32 Sericess"
    z góry dziekuje

  2. #2

    Domyślnie

    cmd>
    netsh firewall set opmode mode = enable exceptions = disable

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał 20yeti20 Zobacz post
    witam jestem nowy i mam mianowicie taki problem :
    włanczam internet który chodzi ok 30 min po czy pojawia sie komunikat o błedzie i internet sie zawiesza pomaga dopiero restart kompa.
    system instalowałem wczoraj i niewiem co sie dzieje.to komunikat o błedzie:
    "Generic Hoost Process for Win32 Sericess"
    z góry dziekuje
    Warto nauczyć się angielskiego, a wyskakuje ci może okienko "wyślij raport o błędach"

  4. #4

    Domyślnie

    dobra już po problemie dzięki !

  5. #5

    Domyślnie

    esp666 a co daje włączenie zapory i wyłączenie wyjątków, bo mnie to ciekawi.
    Jaka jest przyczyna tego problemu ?
    ( żebyś nie zrozumiał mnie źle, to jest pytanie, nie jakaś docinka)

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    /tmp
    Postów
    30

    Domyślnie

    Blokada wyjatkow to ban na wszystkie z[alt+z]adania polaczenia z hostem, to ban dla programow / uslug z karty Wyjatki w GUI Firewall'a w Windowsie, ban na drukarke po sieci i udostepnianie. Czyli ban na pierwszy segment SYN [Internet] w naszym kierunku (oczywiscie komunikacja przez FF, Outlook itp jest mozliwa - chyba ze poszla blokada na program przy jego pierwszym uruchomieniu przez zapore).

    W przypadku neo problem ten powoduje 'Msblast [(exe,pf) lub jakis jego klon]'. Wymagany jest patch, konfiguracja zapory wlasnie i reczne - jesli nie mozna inaczej - usuniecie z systemu ( jesli to faktycznie syf jest powodem ).

    Pozdro.
    " Wszystko, co ma początek, ma też koniec. Widzę nadchodzący koniec. Widzę rozciągającą się ciemność. Widzę śmierć ."

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał M-aTiu Zobacz post
    Warto nauczyć się angielskiego, a wyskakuje ci może okienko "wyślij raport o błędach"
    M-aTiu jeśli jesteś takim kierowcą BMW jakim doradcą informatycznym to ja ubieram magiczne spodnie elfów +40 do unikania wypadków na ulicy.

  8. #8

    Domyślnie

    Czyli w zasadzie wystarczyło by zastosowanie blokady dla samego procesu? Msblast
    Kod:
    netsh firewall add allowedprogram [ścieżka do Msblast] Msblast disable all

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj