Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Keylogger do celów własnych

  1. #1

    Domyślnie Keylogger do celów własnych

    Witam Serdecznie,

    jestem nowy na tym forum zatem na początku chciałbym się przedstawić. Nazywam się Kamil i pochodzę ze Śląska. Mam problemem z programem, który zainstalowałem na swoim komputerze oraz pytanie.

    Zatem już piszę o co chodzi.

    Zainstalowałem program Actual Spy (Actual Keylogger). Program, według mnie, posiada ogrom ciekawych i przydatnych funkcji. Niestety wykryłem jedną wadę - nie działa jak powinien z programem Google Chrome. Wpisuje dowolne kombinacje, gdziekolwiek - program po prostu nie zapisuje logów z tego programu.

    Oczywiście używam tego programu w celach własnych, nie mam zamiaru instalować tego programu na żadnym innym komputerze (w dodatku bez poinformowania kogoś).

    Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Jeśli nie - czy istnieje program, który zapisze WSZYSTKO CO WPISZĘ NA KLAWIATURZE, niezależnie od wszystkiego?

    Nazwa tematu może trochę mylić, ale jak wspomniałem, potrzebuje tego programu do siebie. Może być wykrywalny przez antywirus itp.

    Dodatkowo szukam programu (fajnie jakby było wszystko w jednym) aby kontrolować kamerkę i widok ekranu. Choć to akurat nie jest wymagane. Najbardziej zależy mi na programie, które bezwzględnie zapisze każdy znak wciskany na klawiaturze.

    Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

    ~Kamil

    /edycja
    Z góry chciałbym przeprosić jeśli temat znajduję się w złej kategorii i prosiłbym o przeniesienie. Przeglądałem kategorie i ta wydawała mi się najbardziej trafna.

  2. #2

    Domyślnie

    http://kickass.to/usearch/ardamax/

    albo moj produkt, ale on kosztuje

  3. #3

    Domyślnie

    Ja korzystałem przez długi czas z Secretlogger.pl, który jest według mnie najbardziej zaawansowanym keyloggerem na rynku. Korzystałem z poprzedniej wersji i byłem bardzo zadowolony, a teraz podobno wydali drugą wersję z jeszcze większą ilością opcji i częstymi aktualizacjami. W pełni niewykrywalny, no i bardzo dobry kontakt z supportem. Inne keye to jakieś shity według mnie, na które ludzie się nabierają a potem trafiają do wielkich baz botnetów i mają potem syf na kompie ;p

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj