Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Generator kodu

  1. Domyślnie Generator kodu

    Witam, chciałbym przedstawić proste, łatwe w obsłudze i przyjemne narzędzie dla webmasterów, designerów i koderów. Dzięki niemu w prosty sposób przy małym nakładzie sił stworzysz kod, który potrzebujesz.

    Nie musisz znać się na programowaniu, aby przyspieszyć wykonywanie czynności webmasterskich.

    Aplikacja Generator kodu jest na licencji Freeware, a więc jest bezpłatna.

    Więcej: Generator kodu - Pobieralnia - Paweł Świderski, strona domowa

    Zapraszam do testowania. Proszę o komentarze i uwagi
    1.JPG

  2. #2

    Domyślnie

    Nie czaje co to robi i po co to komu.


  3. #4

    Domyślnie

    Rzuć okiem na to: Abbreviations Syntax

  4. Domyślnie

    No fajne to narzędzie, ale tylko do HTML-a.
    Do stron internetowych jest też coś takiego jak Adobe Dreamweaver, gdzie układa się elementy na "planszę" i tworzy formatki/warstwy etc.
    Tutaj chciałem dać użytkownikom większe pole do manewrów i większą elastyczność dostosowania do własnych potrzeb.
    Ja sam z tego korzystam przy generowaniu elementów formatki, gdy są one takie same, ale różnią się pojedynczymi parametrami. Wyklikanie ręczne np. 10 progressbarów wraz z ich skonfigurowaniem jest absolutnie niedopuszczalnym czasowo zajęciem. Przy generatorze piszę formułkę dla jednego progressbara, a potem nazwy tych progressbarów różnią się numerkiem - iterator.
    Generator jest uniwersalny i elastyczny, ma generować kod, czyli teoretycznie można w nim wygenerować kod w każdym języku programowania.

  5. #6

    Domyślnie

    Rzuć też okiem na to: CoffeeScript

  6. Domyślnie

    Cytat Napisał lame2 Zobacz post
    Rzuć też okiem na to: CoffeeScript
    To jest bardzo podobne do przedstawionego generatora kodu, tyle że mój ma krótszą składnię i jest bardziej nastawiony na generowanie kodu, a nie podejmowanie decyzji etc.

  7. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablo128 Zobacz post
    To jest bardzo podobne do przedstawionego generatora kodu, tyle że mój ma krótszą składnię i jest bardziej nastawiony na generowanie kodu, a nie podejmowanie decyzji etc.
    Starasz sie stworzyc wrazenie, ze twoj smieszny programik jest lepszy od wielu podobnych projektow, a bezdyskusyjną oczywistościa jest, że to nie prawda.

  8. Domyślnie

    Cytat Napisał lame2 Zobacz post
    Starasz sie stworzyc wrazenie, ze twoj smieszny programik jest lepszy od wielu podobnych projektow, a bezdyskusyjną oczywistościa jest, że to nie prawda.
    Hahahha... mój programik jest do czegoś innego. Do generowania w locie kodu (głównie w celu stworzenia formatek) w różnych językach programowania, bez zbędnego klikania, uruchamiania wielu programów itd.
    Oczywiście, że ten CoffeeScript jest lepszy, bo ma więcej feature'ów i jest dłużej "na rynku" etc. ale on też służy do czegoś innego - "CoffeeScript is a little language that compiles into JavaScript". Ja nie starałem się tworzyc języka programowania jako takiego, to ma być tylko bardzo szybko sposób pominięcia powtarzalnych zadań.
    Mam nadzieję, że w przyszłości docenicie i znajdziecie zastosowanie dla mojego generatora kodu, który by the way jest w fazie rozwojowej.

  9. #10

    Domyślnie

    Każdy kiedyś zaczynał ale nie każdy zaczynał od takich pierdół.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj