Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Pendrive emulujący klawiature

  1. #1

    Domyślnie Pendrive emulujący klawiature

    Witam, dzisiaj wpadłem na pomysł który podsunął mi pewien film dotyczący ustrojstwa które podłącza sie do komputera, jest ono wykrywane jako klawiatura i wprowadza predefiniowane komendy na klawiaturze, przez co jest w stanie automatycznie skompilować backdoora lub też zgarnąć hasła z ciasteczek przeglądarki, lecz chciał bym sie dowiedzieć czy jest możliwość stworzenia tego gadzetu z pendriva, tzn. wykonać emulacje pendriva na klawiature która bedzie wykonywać predefiniowane komendy. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    To "usrojstwo" o którym piszesz to była właśnie klawiatura - tylko inaczej wyglądała np: bez zbędnych klawiszy - sam układ + soft.

    Pendrive'em nie da się emulować klawiatury - tu już by trzeba było wiedzy ezoterycznej: P

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    To "usrojstwo" o którym piszesz to była właśnie klawiatura - tylko inaczej wyglądała np: bez zbędnych klawiszy - sam układ + soft.

    Pendrive'em nie da się emulować klawiatury - tu już by trzeba było wiedzy ezoterycznej: P
    okej, dzięki za odpowiedz, myśląć troche o tym wymyśliłem nawet plan zrobienia takiego czegoś.

    Temat do zamknięcia

  4. #4

    Domyślnie Pendrive emulujcy klawiature

    takie moje pytanie, czy posiadajc odpowiedni przejciwk mini USB -> gniazdo USB, moliwe by byo podczenie do navi klawiatury od PC no i eby dziaaa?

    Moja navi to Goclever 5066btfm

  5. #5

    Domyślnie


Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj