Witajcie,

Pewnie część z Was kojarzy nazwę INEA, ale dla całej reszty wyjaśnimy, że jesteśmy największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Współpracujemy szeroko z Politechniką Poznańską i w związku z tą współpracą mamy dla Was propozycję uczestnictwa w unikalnym w skali europejskiej wydarzeniu.

Fundujemy 3 stypendia na rozpoczynające się w przyszłym tygodniu warsztaty z programowania kart NetFPGA. Oto krótki opis:

W dniach 20-24 maja 2013 na Wydziale Elektroniki i Telekomunikacji odbędą się warsztaty z programowania kart NetFPGA. Organizatorem jest Katedra Sieci Telekomunikacyjnych i Komputerowych oraz University of Cambridge z Wielkiej Brytanii. Pracownicy Laboratorium Komputerowego jednego z najbardziej znanych na świecie uniwersytetów, którzy wraz z inżynierami i naukowcami ze Stanford University (USA) są pomysłodawcami i twórcami projektu NetFPGA.org, przedstawią uczestnikom warsztatów możliwości kart NetFPGA oraz podzielą się z nami swym ogromnym doświadczeniem. Warsztaty będą trwały pięć dni i skupią się na praktycznym programowaniu i uruchamianiu kart w naszym laboratorium. Podobne warsztaty odbywają się corocznie w Stanford i w Cambridge od 2008 roku, są one prowadzone przez naukowców i inżynierów tworzących lokalne grupy rozwijające karty NetFPGA. Bardzo się cieszymy, że w tym roku ta impreza odbędzie się na Politechnice Poznańskiej, tym bardziej, że dotychczasowe warsztaty bazowały na kartach o przepustowości 1Gbps, natomiast w tym roku odbędą się pierwsze na świecie warsztaty NetFPGA bazujące na kartach o przepustowości 10 Gbps. Więcej informacji na stronach netfpga.org oraz netfpga.pl.
Zgłoszenie na jedno z trzech stypendiów możecie składać do 16.05 na stronie NetFPGA Spring Camp 2013, Poznań, Poland, 20-24 of May w zakładce Scholarship Application.

Prócz warsztatów, które mają ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy również do wzięcia udziału w wykładzie otwartym, który odbędzie się 23.05 (szczegóły również na stronie).

Zapraszamy!